Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki tud nekem ajánlani egy...

Ki tud nekem ajánlani egy megbízható, jó orvost Nyíregyházán?

Figyelt kérdés
5 hetes terhes vagyok, még nem voltam orvosnál. Úgy szeretném, hogy már annál szeretnék kezdeni, akinél szülni is vagyok. Néztem a kalkulátoron, hogy kb. karácsonyra várható a babám. Így mindenképp olyan orvosra lenne szükségem,aki akár karácsony estéjén is bejön hozzám, s elérhető. Segítsetek!!!!!!!
2011. ápr. 13. 19:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem őt ajánlották, végül mondjuk nem voltam nála, mert elköltöztünk. De sógornőm járt nála, és azt mondta, hogy rendes, kedves, alapos.

2011. ápr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Dr. Rácz Krisztinához én is jártam.( pl. rákszűrésre)

De úgy tudom, hogy Ő még nem vállal szülést, csak magánrendelése van.

Én is nyíregyházi vagyok, de én átjárok Debrecenbe a Klinikára.

Barátnőm Nyíregyházán Fábiánt választotta, meg volt elégedve.

2011. ápr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Petróczy Ottót is sokan ajánlották már. Ti mit tudtok róla?
2011. ápr. 15. 13:24
 4/15 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Nem ismerem Petróczit, de ebben a kérdésben az első válaszoló ajánlja.

2011. ápr. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A város egyik legjobbja (s egyben legdrágábbja) dr. Orosz László főorvos. Nála szültem évek óta hozzá járok, a Víz utcán rendel. Neki köszönhetem, hogy szülés közben nem lett oxigénhiányos a picikém. Csak ajánlani tudom.
2011. ápr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Dr. Seres Andrea, nála szültem, mindíg nagyon kedves és alapos volt, több ismerösömnek is ajánlottam, mindenki Meg volt elégedve.
2011. ápr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szia, én Petróczy doktorhoz járok már 8 éve.Most vagyok 21 hetes km és megvagyok vele elégedve.

Kérdezz nyugodtan szívesen válaszolok:))

2011. ápr. 17. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem Orosz dokinál az tetszik, hogy mindenféle uh-val fel van szerelve és nem kellett bejárogatni az sztk-ba.
2011. ápr. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Azt leszámítva, hogy ő is minden kérdésre válaszol. Szülésnél nincs tarifája, azt mondja, hogy "erről nem nyilatkozom".
2011. ápr. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Orosz és Petróczy doktor elérhetőségét megtudnátok nekem adni, ahol időpontot kell kérni. Nekem az a legfontosabb, hogy az orvosra számítani lehessen még akkor is ha karácsony van.
2011. ápr. 17. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!