Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A harmadik trimeszterben...

A harmadik trimeszterben járok és a párom nem akarja már az együttléteket, már így is két hónapja éheztet. Mit tanácsoltok? Mivel cserkésszem be vagy inkább hagyjam és majd bepótoljuk?

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt a helyzet.De mondjuk nálunk én se nagyon kívántam a szex-et.Habár a vége felé(mivel túlhodtam a picit)kicsit ráfeküdtünk a dologra,hogy megindítsuk a babát.De nem jött össze, és a szex se volt az igazi.Viszon amióta lehet azóta bőven bepótoltuk a hiányt. Meg hát ez egyén és pár függő is.Ha nagyon hiányzik akkor próbáld meg csak a pettingre rá venni.
2009. márc. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A teherbeesésem óta háromszor voltunk együtt, most vagyolk 39 hetes. Szerinted?

Vannak férfiak akik féltik a babát vagy zavarja őket a baba jelenléte. Arról nem is beszélve, hogy bár szeretnek minket, na de én is néztem már tükörbe. Hááát tudod, szép meg áldott állapot, de nem kívánnám meg magam, pedig alig alig híztam csak a baba van. Majd utána bepótoljátok. ne erőltesd, lehet többet ártasz mint használsz.

2009. márc. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk az első kettő terhesség alatt volt ez a helyzet, most a harmadiknál viszonylag többször együtt voltunk, de a 7. hónap után már nem igazán. Én nehezen, de beletörődtem:-)
2009. márc. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is dettó, és nagyon aggódok lesz e olyan a szexuális életünk mint valaha volt.Fog e közeledni hozzám?Kifejeztem már neki aggódásom de megnyugtatott így beletörődtem.Elég nehéz mert rögtön elszállt minden önbizalmam.Kb másfél hónapja nem voltunk együtt, hát az az igazság hogy ha olyan a helyzet segítek magamon.Tanács:Majd bepótoljátok remélhetőleg,szóval hagyd.Én próbálkoztam az erőltetéssel de vita lett belőle.32 hetes(tehát van még 8+6 hetem egy kiadós szexig)Jó esetben...
2009. márc. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez nálunk is így van, félti a babát a párom! Csak egy-egy összebújás van! Na de majd bepótoljuk!
2009. márc. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Próbálkozz kicsit csábítgatni, de semmi feltűnés! Én annyit tettem, hogy zuhanyzás után lefeküdtem az ágyba, párom oldalt előttem ült, én meg felhúzott lábakkal feküdtem, szóval volt belátás...:s na ez bejött, pedig igazából nem trükköztem ám! Csak akkor az esett jól! Az eredmény meg pláne!
2009. márc. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én is ilyen cipőben voltam,de most történt valami. Lehet kicsit hülyén hangzik,de: elmentem fodrászhoz kicsit rendbehozatni magam,mondtam neki,hogy csábító frizurát csináljon és bevált. :) Nem bírt ellenállni.

Találj ki valamit...én is mondtam neki,h törpénk nem tudja,hogy mit csinálunk,nem lesz semmi baja,tényleg. :) És hogy akkor legyen hátulról,hogy ne lássa a hasam.

Sok sikert neked!


25hetes

2009. márc. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszike lányok a sok választ! Hát már most úgy vagyok vele, hogy egy hónapom van max a szülésig meg még a hat hét azt meg majdcsak kibírom valahogy!
2009. márc. 4. 07:13
 9/9 anonim ***** válasza:

szia!

mi egyáltalán nem szeretkeztünk amikor megtudtuk h összejött, és most sem a másodiknál. pedig éleénkek voltunk előtte.. de a férjem álláspontja ez: én most/és anno/ szexistennőből átalakultam anyaistennővé és teljesen más a hatás. ez nem jelenti h kevésbé szeret,vagy lát vonzónak. szerintem ne eröltesd.

én meg úgy éreztem: igenis 3an vagyunk, a szeretkezésünk meg csak kettőnkre tartozik.

2009. márc. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!