Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harántfekvésben van Valakinek...

Harántfekvésben van Valakinek még a babája? Hány hetesek vagytok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 10:11
 1/4 A kérdező kommentje:

29 hetes vagyok és már szinte minden pozícióban feküdt... :)remélem megtalálja majd a helyes irányt.

Nektek is kényelmetlenebb ez a fekvés mintha fejvégű lenne??

2011. ápr. 13. 10:15
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az ikerbabáim a 36. héten harántba fordultak. Igen,kényelmetlenebb volt,de szerencsére nem tartott sokáig,mert hamar visszafordultak. Sőt,még utolsó(39.) héten is forgolódtak,akkorra lett a második babám is fejvégű. Szóval ne hidd el amikor azt mondják,hogy kb. max a 34. hétig foroghatnak. Ne pánikolj,beszélgess vele:)
2011. ápr. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!! :)) Hát pedig ikreknél tényleg nem semmi hogy így forgolódtak!! Remélem akkor az én fiam is képes lesz rá :))
2011. ápr. 13. 13:47
 4/4 Alinaaa ***** válasza:

Én is a 29.hétben vagyok. És nekem is büszke a fiam(felemelt fejjel jár):)

Nekem a második gyerekem, de úgy vagyok vele, ha nem fordul meg legalább kipróbálom a császárt. A mai világban úgyis nehéz eldönteni, hogy melyik szülés a biztonságosabb. Én már mindenbe belenyugodtam. Ha igy-ha ugy csak egészséges legyen.:)

2011. ápr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!