Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet valamit tenni a terhessé...

Lehet valamit tenni a terhesség alatti hányinger ellen?

Figyelt kérdés
Minden reggel, sokszor napközben is-állandó émelygés, és olyan érzés, mintha ebben a percben ki akarna jönni minden. Így aztán reggelente azon megy a dilemma, hogy most akkor egyek, ne egyek? Napok óta csak natúr pirítóst tudok enni, a hústól meg egyenesen kiráz a hideg (meg sok dologtól, amit régen szívesen fogyasztottam, pl. füstölt cuccok).
2009. márc. 2. 14:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok:


nincs olyan dolog, aminek nagyon undorodsz a szagától?


Mert nekem ilyen volt a szárított kamillavirág ( jó hülyén hangzik, mi?) én ha annak a zacskójába beleszagoltam, alig értem el a mosdóig. De kijött, és utána jobb volt. Viszont előtte megittam egy pohár hideg tejet. Tapasztalat ugyanis, hogy a tej leköti a rengeteg gyomorsavat, így nem olyan kellemetlen a visszaút, csak kijön és kész. Ha meg nem ittam előtte tejet ( már bocs, hogy ezt így leírom, de így igaz ) volt hogy már véreset hánytam, mert a nyelőcsövemet teljesen szétmarta a sav.


A tej tuti befutó. Van, amikor a hányingert is elmulasztja. Ha meg ki kell jönnie, hát akkor is könnyebb tőle.

2009. márc. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Tehát,ha vmitől nagyon undorodom,vagy vmit nagyon utálok,akkor az tutira kihozza belőlem,ami kikívánkozik?

Akkor például csak rá kellene néznem a pacalra,a nyers husira,vagy esetleg a kocsonyára...Mindenképpen megpróbálom,apukám úgyis mindig ilyen kajákat eszik.

Köszike a tippeket!

Tudtok még?

2009. márc. 5. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!