Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet valamit tenni a terhessé...

Lehet valamit tenni a terhesség alatti hányinger ellen?

Figyelt kérdés
Minden reggel, sokszor napközben is-állandó émelygés, és olyan érzés, mintha ebben a percben ki akarna jönni minden. Így aztán reggelente azon megy a dilemma, hogy most akkor egyek, ne egyek? Napok óta csak natúr pirítóst tudok enni, a hústól meg egyenesen kiráz a hideg (meg sok dologtól, amit régen szívesen fogyasztottam, pl. füstölt cuccok).
2009. márc. 2. 14:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Sajnos neked kell kitapasztalnod, mi válik be. Tippeket lehet adni, de lehet, hogy semmi nem oldja meg a problémát: pl: tej, gyömbéres üdítő, kekszrágcsa, b6 vitamin injekció ampullája folyadékban feloldva ( bár önmagában is hányingerkeltő szaga van és elég drága is, háziorvos írhatja ki ) ilyesmik.


Egy ex-vészes hányós kismama

2009. márc. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem semmi sem vált be igazán. aA 16. hét körül múlt el, bár nem volt moindennapos a hányingerem.
2009. márc. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hányni. Hülyén hangzik, de nekem bevált. Miután reggel kijött a gyomorsav, egyből jobban lettem. Ha visszatartottam, kűzdelem volt az egész nap. Kitartott a 18. hétig.
2009. márc. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én a 16 hétig húst-húskészítményt nem tudtam enni.Bevált a hányinger ellen az ágyból való felkelés előtt megevett 1-2 háztartási keksz,napközben sok víz,hideg tej gyakran-keveset enni,kerülni a savas dolgokat(citromsav,paradicsom...)
2009. márc. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem a sok gyomorsav miatt volt hányingerem, vettem Rennie-t és nagyon sokat segített. Vettem Canada Dry-t (gyömbéres) az is jó volt 2 napig, utána az is sok savat csinált. Én a háztartási kekszre nem bírok ránézni. Nekem már teljesen kikészült a gyomrom, fájt, semmi energiám nem volt, a Rennie tényleg csodát tett velem.
2009. márc. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Eleinte én piritóst ettem, mert a háztartási keksz nekem édes volt és nem kívántam. A hústól én is undorodom, kivéve a fasírt. Aztán főttkrumli, krumlipüré (ha vegetával csinálod ISTENI!!!) ÉS keksz helyett, mivel nem akarok hízni a Győritől a Korpovit nevű kekszet rágcsálom, mert az szinte nem hízlal. És ha tudsz feküdj, nekem az is segített. Kitartás!
2009. márc. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem a gyömbérkapszula canada-dry és a fagylalt vált be. Rengeteget hánytam viszont volt mikor olyan ételt kívántam amit addig nem szerettem. A 18-ik hét körül múlt el az állandó hányinger. Szeretem és meg tudtam enni a ropit is! Jóbulást kívánok!!
2009. márc. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Semmit nem lehet tenni. Egyszerűen ki kell várni a végét. Én mindent kipróbáltam, de semmi nem használt. Illetve ami az egyik nap bevált másnap már az okozta a galibát. A 12. hétig tartott, utána mintha elvágták volna. Ami gyakrabban bevált a friss tehéntúró.

Jobbulást!

2009. márc. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én a 14. hétig minden napot végighánytam.. epe gyomorsavval...háztartási kekszet ettem de volt h azt is azonnal kihánytam...nekem nem vált be semmi...
2009. márc. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm a tanácsokat,azt hiszem,mindegyik jól hangzik,s remélem,be is válik nálam is.Amúgy a mai reggelem is dettó ugyanígy indult,alig bírok a munkámra koncentrálni,reggelente átok az ágyból kikelni...Szóval,sürgősen tennem kell vmit ellene!

Még egy kérdés:Ha nem akar magától kijönni, hogyan lehet "kihozni"?

2009. márc. 3. 08:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!