Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40 hetes terhes vagyok, a...

40 hetes terhes vagyok, a babóm méretei megfelelnek az átlagosnak, csak az AC, vagyis a haskörfogata kisebb az áltagosnál, az 36 hetesnek felel meg. Ez nem baj?

Figyelt kérdés
Most hogy átnéztem, minden UH-on kisebb volt az átlagnál, de miért?
2009. márc. 2. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Engem halálra ijesztettek, mert a kislányom buksija és hasa is kisebb volt az átlagosnál. Ezen felül a 40. hétre 3. fokban érett volt a lepényem és kevesebb volt a magzatvíz is. Nagyon megijedtem, sírva feküdtem be a kh-ba a terminusom napján. Olyan kicsi volt a babám feje, h a doki külön UH-ot csinált csak a buksijáról! Még azt is megkérdezték, h dohányzom-e. :(

Aztán két nappal később megszületett a lányom, aki gyönyörű volt és azóta is csodálatos. A világon semmi baja nincs! Egyszerűen csak apukára ütött, aki magas és vékony. :)

Ne aggódj feleslegesen! Ha nagy baj lenne, szóltak volna!

Arról nem beszélve, h azok csak átlagok. Lehet kisebb v nagyobb is,. Felnőtt ember is van vékony, dundi, magas, alacsony,...

2009. márc. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az átlagos méreteket nem szabad figyelembe venni, mert meggajdulsz a végére. Ha lett volna jelentősége, már szóltak volna érte. Legalább könnyebb lesz kinyomni a vékonyabb babát. Sok sikert hozzá!
2009. márc. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, aranyosak vagytok. Már én is nagyon várom, hogy meglássam az én kis drágám, már remélem nem sokat kell várni rá, holnapra vagyok kiírva.
2009. márc. 2. 15:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!