Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem csinált a kombi...

Miért nem csinált a kombi teszt elvégzésekor UH-ot a dokim?

Figyelt kérdés
Levette a vért, és nem nézett UH-ot, tarkóredőt, crl-t stb. Pedig ezek az eredmények kellenek a beküldő papírhoz. Én rákérdeztem tőle, azt mondta nem kell. pár napot bírtam türelmesen ülni, aztán felhívtam a vizsgálatot végző int.-et, ahol azt mondták, hogy nekem bizony vannak eredményeim beírva a papírra (UH). Dehát nem is csinált UH-ot!!! Ezek után felhívtam a dokit, aki közölte velem, hogy ne törődjek vele, nincs jelentősége (a 12 hetes nyaki redő UH-nak, szerinte), beírtak valamit és kész. A pipától nem látok. Már orovost váltottam, de ti mit csinálnátok a helyemben?
2009. márc. 2. 13:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia, jó hogy dokit váltottál, ez az előző nem volt egésszen 100-as szerintem.. Valahol jelenteni kéne, mert nem követi az orvosi protokollt és felelőtlen. Hihetetlen hogy ilyen előfordulhat:(
2009. márc. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!