Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19hetes vagyok ma voltam uh-n...

19hetes vagyok ma voltam uh-n végre megtudtam hogy kispunis lesz mikor lesz következő uh?

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
legközelebb ami kötelező uuh az 30-32. héten lesz.. mivel olyan távoli idő ezért a 24-28 hét közt el lehet menni egy 3 vagy 4 dimenziós uh-ra.
2009. márc. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia

Nálunk a 28.héten volt de van ahol a 30.héten ez már szinte mindenhol változó

2009. márc. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk (Zala megye), az ezt követő uh a 28. héten van.

Sokára... Mi épp ezért a kettő közé "időzítettünk" egy 4d-s uh-ot.

Gratulálok a kislányhoz. Mi lesz a neve?

2009. márc. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk a 28.héten volt ezután még egy, majd 33-34.hetesen is ill. 39 hetesen flow metriával együtt.


De azért még ne fesd ki a szobát rózsaszinre:)) nekünk is a 20.héten csajost mondtak, és kisfiúúú lett végül:))

2009. márc. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Huhhh....nekünk a 18. heti uh után majd csak a 32. hét körül lesz újabb uh a kórházban. Magándokinál más a helyzet! Nagyon sok idő ez a pár hét, nem is értem. Na mindegy! Mi megyünk a 28. héten 4D-re, mozizunk egyet, de már picit izgulok, mert rég volt uh! Plusz mi még nem tudjuk, hogy mi van a lába között, kis szégyenlős a drágám! :)
2009. márc. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!