Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szoláriumba hány hetes terhess...

Edus83 kérdése:

Szoláriumba hány hetes terhességtől nem szabad járni?

Figyelt kérdés
Mikortól nem szabad szoliba menni???Vagy egyáltalán nem szabad??Köszönöm a hozzáértőknek a választ előre is:))
2009. márc. 2. 08:19
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Szoláriumba egyáltalán nem szabad járni. Olyankor nem az a legfontosabb.
2009. márc. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Nyugodtan járhatsz végig, nem árt a babának, és neked sem. Persze nem naponta és nem 20 percre...
2009. márc. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Szia


Nem vagyok szakértő, de én főleg az első 12 hétre gondolok, h veszélyes is lehet a nagy meleg miatt ami ott a szoliba van.Szokták mondani, h a túl meleg víz nem tesz jót a babának,ill. vérbőséget okozhat ami aztán vetéléshez, koraszüléshez vezethet, igy fenn áll h a túl nagy hő nem rejt e veszélyt rád és a babára nézve.Nem tudom, h amikor már nagyobb a baba a pociban akkor mennyire"strapabiró", h viseli, sztem a védőnődet ha megkérdezed tud neked segíteni.

Bocs, h bár nem vagyok szakértő írtam neked, csak láttam a kérdést, és mivel ismerek olyan lányt aki bár nem tudta h terhes szolizott, és ő sajnos spontán elvetélt, bár lehet csupa véletlen, és ez nem játszott közre nála.

REmélem ha van olyan aki szolizik és babás ír neked , h tudjon segíteni!!

szia

2009. márc. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Nyugodtan mehetsz, csak takard le a hasad egy vizes törölközővel. Vigyázz, ne nagyon melegedjen át. Kapcsold be a hűtést. Ennyi a lényeg. Jó barnulást!
2009. márc. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Első vagyok. Nagyon nagy hülyeséget csinálsz ha elmész a szoliba, de inkább kérdezd meg a nőgyógyászt a dologról.
2009. márc. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
én az utolsó 8 hétben már nem jártam, előtte pedig egy héten egyszer nagy ritkán 2xszer. törölköző a pocira és napozhatsz is. 12 percnél ne nagyon menj hosszabb időre. 5 hós baba anyuja
2009. márc. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:))!!!!!!
2009. márc. 2. 11:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!