Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt aki nem hízott az elején?...

Volt aki nem hízott az elején? 16hetes vagyok.

Figyelt kérdés
16hetes vagyok.Voltam Védőnőnél most a héten hétfőn.50kg-ot mért.Előtte 9hetesen is annyit mért,Pedig eszek mindent amit megkívánok,meg ha éhes vagyok.Volt aki ilyenkor még szintén nem hízott?
2009. márc. 1. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!Igen peldaul en!:) En most vagyok 24+4 hetes es a heten voltam dokinal es most hiztam 2 kilot!:) Orulj neki,hogy nem hizol!:)

Boldog babavarast!

2009. márc. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)A pocim az érdekes nőt,már kismama nadrágot kellett beszereznem:)mert nem jön rám semmi:(és erre a védőnő is azt mondta,már le sem tagadhatnám,hogy terhes vok:)csak furi,hogy nem híztam.Lehet a babára ment volna?
2009. márc. 1. 17:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Örűlj neki:)! Igaz én nem 50kg vagyok hanem 70kg de 14 hétig én sem híztam semmit! Most már 2 kg van rajtam!16+1
2009. márc. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az elején semmit sem híztam, sőt fogytam is másfél kg-t az első 3 hónapban, pedig nem voltam rosszul nem hánytam stb. Most a 6. hónapban vagyok és eddig 3 kg-t híztam, de azt is csak hasra. Szerintem ez a 6 kg pont jó. Nem szeretnék sokat hízni, mert így is kövérke vagyok. (82 kg)

Minden jót!

2009. márc. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a 20. hétig én sem híztam. a 36. hétig feljött 10 kg, majd az utolsó 4 hétben még 20!!!
2009. márc. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szió!

Én a terhesség alatt 9 kg-t híztam. Nem diétáztam, semmi pedig hízékony vagyok. Kb. a 20-24. hét körül volt egy ugrás (3 kg-t híztam 4 hét alatt), de utána maradt az enyhe ütemű gyarapodás. Mindenki ijesztgetett, hogy majd az utolsó 4 hétben leszek dömper, nem így lett.

Bár ha csak 50 kg voltál, akkor számíts arra, hogy többet fogsz hízni, mint azok, akik túlsúllyal kezdték a terhességet, hiszen a szoptatásra kellenek a tartalékok a testednek.

Ne aggódj, hamar visszanyered majd a szülés előtti alakod!

2009. márc. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
17 hetesen 1 kg-ot híztam.
2009. márc. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is csak 9kg.híztam a terhesség alatt,és kb.a 18-dik hétig nem híztam semmit.Utána is csak szép fokozatosan jött fel az a 9kg,ebből a szüléskor 7kg lement:).3150g lett a kisfiam aki már 6hónapos:).Csak így tovább.
2009. márc. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!