Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezt megcsinálják soron kívül?

Ezt megcsinálják soron kívül?

Figyelt kérdés
Holnap töltöm be a 38. hetet, tehát bármelyik pillanatban megszülethet a kisfiam. Tegnap letört a fogam, és pont úgy, hogy eléggé látszik. SZTK fogászatra szeretnék menni, viszont akihez tartozok ott már múlt héten voltam egy fájós foggal és soron kívül kezelte, és csak 19 - én megyek vissza hozzá, mert hogy nagyon sokan vannak és nem tudott időpontot adni korábban (másik foggal kapcsolatban). Ha ezzel holnap bemegyek a Semmelweis Fogászati Klinikára akkor fogadni fognak és helyben meg is csinálják? Fájni nem fáj, de nem szeretnék így menni szülni.
2011. ápr. 10. 10:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Ezt még elfelejtettem, hogy lyukas is ott a fogam, nem csak le van törve
2011. ápr. 10. 12:05
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem megcsinálják, de lehet, h. bizonyos szereket (pl. lidocain) nem kaphatsz.
2011. ápr. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Érzéstelenítőt elvileg kaphatok. De azt se bánom, ha nem, csak csinálják meg. Nem nagyon van most szülés előtt pénzünk magán fogorvoshoz és tényleg nem szeretnék így maradni szülésig, meg utána is ki tudja hogy lesz időm elmenni a pici mellől.
2011. ápr. 10. 12:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!