Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon szeretnék 18 hetesen...

Nagyon szeretnék 18 hetesen 4D-s ultrahangra elmenni, de a fogadott orvosomnál a 19-ik héten kell megjelennem, és ő minden alkalommal ultrahangoz. Nem káros a két ultrahang mondjuk két héten belül?

Figyelt kérdés
2008. febr. 10. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
biztos nem jó ennyiszer piszkálni a babát. miért nem később mész 4 d-re? a 18. heti úgyis mindenkinek kötelező uh. én várnék pár hetet.
2008. febr. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A 22-23-dik héten a legszebbek a babák a 4D-s UH-n és akkor még elég helyük van, szépen mutatják magukat, később viszont már nagyon össze vannak gömbölyödve.
2008. febr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Nem káros, ahhoz naponta kéne ultrahangozni, hogy ez felmerüljön, de a gyakoriról sem tudják, hogy árt-e, mert ennyiszer nem ultrahangoznak senkit. Akkor menj 4D-re, amikor akarsz, ettől nem lesz baja a babának. Ha a 18.héten mész az azért jó, mert kiegészítheted vele a genetikai ultrahangot.
2008. febr. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szia. én úgy tudom hogy a legjobb 4d-s ulrtahangok 28 hetesen készülnek.szerintem akkor menj inkább
2008. febr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még ne menj 4D ultrahangra, túl korai. Én voltam sajnos és akkor azt mondták kislányunk lesz, vettünk is lányos cuccokat nagy örömünkben. Majd elmentünk megint 4D-re mikor 30 hetes voltam és gyönyörüen lehetett látni, hogy nem kislány van odabent hanem kisfiú. A 19. héten amit a te orvosod csinál az a legfontosabb, mert az genetikai ultrahang.
2008. febr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!