Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes terhes vagyok, és...

21 hetes terhes vagyok, és csütörtökön nagyon bevágtam a fejemet (hátul) a konyhaszekrény nyitva felejtett ajtajába. Lehet valami baja a babámnak ettől?

Figyelt kérdés
Lehet hogy hülyeséget kérdezek,de sokszor hallottam már hogy ha vmi történik a kismamával a terhesség alatt,az meglátszik majd a babán is.Vajon lesz valami baj a baba fejével??Eléggé aggódok miatta..
2008. febr. 10. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
34%

En is hallottam mar ilyet sot a csaladban van is ilyenre pelda.Apukam testverevel volt terhes a mamam,es terhessege alatt berepult a szobaba egy denever,O attol nagyon megijedt,es mikor megszuletett apukam testvere a comjan hatul ott van egy anyajegy ami egy denevert /szabalyos/ abrazol,olyan mintha tetovalas lenne.

De szeritnem az,h beverted a fejedet nem fog meglatszani a babadon.De azert vigyazz magadra nagyon.

Boldog babavarast kivanok

2008. febr. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
34%
nekem a barátnömnek van egy kisnyul anyajegy a hasán nagyon ari az anya terhesen oda fogta a hasára és neki pedig megmaradt és egy másik barátnöm kislányának egy szilva van az arcán mert játszotak a párjával szilva szedés közbe és véletlenül ahogy dobálták a szilvát bele dobták a hasába és a gyereken meglátszot de szerintem ez nem olyan eset ha te magad megütöd valahol én elvágtam az újam de nem hiném hogy majd a babónak meglátszik valahol amugy én ezeket babonának tartom ha nem hiszel benne nem is lesz semi nyoma nyugi:)
2008. febr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
81%
Én személy szerint nem hiszek ebben, abban a pillanatban amikor beverted a fejed, a babónak sem esett jól, hisz ami neked fáj az neki is, de ebből később sztem semmi baja nem lesz,nyugodj meg.A hasadra vigyázz, ne nagyon üsd be, de abból sem szokott nagy baj lenni.csak nem árt az óvatosság.Sztem ne izgulj.Boldog babavárást!
2008. febr. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!