Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10+2 hetesen vettek vért a...

10+2 hetesen vettek vért a kombinált tesztemhez,2 hét múlva 45 perces UH. Másnak is csinálták így?

Figyelt kérdés

Azt mondta a doki, hogy így ideális, és így az UH mellé már meglesz a vérvizsgálat eredménye, és rögtön megkapom a végeredményt a vizsgálat végén. De nem emiatt vett előbb vért, hanem azt mondta, így jobb, elmondta miért csak nem értettem rendesen. Amúgy viszont azt olvasom mindenhol hogy 12 hetesen kellene vért venni is. Máshol is csinálják így, nem ad fals eredményt?

Amúgy nagyon jó doki, csak ámultam milyen korszerű jól felszerelt rendelője van. 100km-t utaztunk hozzá mert a környékünkön nem csinálnak kombinált tesztet..


2011. ápr. 8. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:

45 perces ultrahang?

hát az hogy lehet??..

2011. ápr. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

3x voltam kismama.Soha nem vették le a vért a kombinált teszthez uh előtt, csakis utána.Főleg nem 10 hetesen.

Én az Istenhegyin szoktam csináltatni, de a Magzati Diagnosztikai Központban is ezt a sorrendet mondták telefonon, amikor egyszer érdeklődtem.

És 45 perces lesz az uh???

2011. ápr. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is Uh és utána a vérvétel 12+4-nél. Azonos napon.
2011. ápr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem 45 perces az ultrahang !!

úgy értette a kérdező hogy 1 óra alatt megkapja a vérvétel eredményét és egyben meglesz az ultrahang is

egy csapásra kettőt

UGYE?...:)

2011. ápr. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!