Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vennétek a vaterán használtan...

Vennétek a vaterán használtan újszülött ruhacsomagot?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 10:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne? Egy kisbaba nem tudja elkoptatni a ruhákat, néhány hét alatt kinövi a ruhákat. A lányomnak szinte nem is volt új ruhája, a tesóktól örökölt és rengeteget vettem turiban, tesz-veszen. Mégis mindenki dícsérte, milyen gyönyörűek a ruhái. Persze, azért mindig megnézem, hogy mit veszek meg. Kopott, szétmosott holmira nem adok ki pénzt.
2011. ápr. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, majd rájössz milyen gyorsan kinövi a ruhákat. ezért nem érdemes sok új ruhát venni, sokkal szebbeket lehet találni turiban és az ára töredéke az újnak.

Az újat is ki kell mosni, tehát ez sem lehet ok, h azt már valaki használta, mert így is úgyis kimosod mielőtt ráadod a babádra.

2011. ápr. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Használtat igen, de vaterán, teszveszen nem.

Inkább turiban, ahol látom, meg tudom fogni

2011. ápr. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én nagyon sok ruhát onnan veszek a most születendő babámnak, eddig nem csalódtam. Olyan kevés ideig hordják a kisbabák, hogy sok baja nem lehet. Mellesleg, sokkal olcsóbb, mintha boltban vennéd meg. Amiket én vettem, annak a 90%-án nem is látszik, hogy használt, van benne olyan is ami vadi új, mert nem tudták ráadni a gyerekre. Szóval igen, vennék, csak jól meg kell nézni! 32Hkm
2011. ápr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én vettem, jól be is vásároltam. Rugikból újat vettem, mindegyik egyszer volt a lányomon, mert ki is nőtte kb. 1 hét alatt az összeset!!! (50 centivel született, 1 hónaposan 56,5 centi volt.)

Így rájöttem, felesleges pénzkidobás volt az a rengeteg új rugdalózó. Azóta inkább tesz-veszen vásárolok. Persze veszek 1-2 új darabot is, ha valami megtetszik.

2011. ápr. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Persze.

Ket gyerekunk van, a masodik gyereknek alig volt uj ruhaja, foleg mert kicsi volt a korkulonbseg, a nagyobbik gyereknek 3szor annyi ruhaja maradt meg, mint amennyire szukseg lett volna a kisebb meretekbol, szoval minden ott volt a szekrenyben. Ez epp olyan hasznalt ruha volt, mint amilyet te akarsz venni.

En meg a ket gyerek utan is eladogattam a ruhakat, mivel tenyleg nagyon sok volt es volt olyan body, rugi, ami egyik fiamra sem kerult egyszer sem.

2011. ápr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát igen én is nézelődök a vaterán de olyan cuccokat látok csak, amik mind bolyhosak,kopottak:( .De keresgélek még,mert újonnan tényleg nagyon drágák és csak rövid igeig hordják,annyi időre pedig nem éri meg.
2011. ápr. 8. 13:00
 8/10 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a linket:)Ilyesmire gondoltam ami nem agyonmosott és nem kopott.Te árulod esetleg?
2011. ápr. 9. 09:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen es van meg mas is, ha gondolod, akkor irj nekem privatban es megmutatom. Itt nem akarom, mert nem szabad hirdetni.
2011. ápr. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!