Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24+2-hetes pocis vagyok!...

24+2-hetes pocis vagyok! Remélem nem túlzok? Nyugtassatok meg!

Figyelt kérdés
Szinte semmi pocim sincs!!Viszont molett a testalkatom,és széles a csípöm,89-kg kezdtem a terhességet!UGYE AZÉRT NÖ A BABÁM?MINDIG EZEN RÁGODOM.Hétfön megyek csak dokihoz!Nem voltam 5-hete.
2009. febr. 28. 14:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

NYUGI!!!

A testalkattól nagyon függ, hogy kinek mennyire látszik a pocija!

Aki vékonyka, annak hamarabb domborodik, de biztos te is belátod, hogy annál a nőnél, ahol a medence szélesebb, ott jobban "elfér" a baba.

Én hasonlóan voltam mint te, örökké azt lestem, hogy látszik-e már????... A doki meg folyton azt hajtogatta, hogy inkább örülnöm kéne neki, mert így kevésbé nyomorgatja és rendezi át a belszerveimet :)

Amúgy mikor bementem szülni, az ügyeletes doki azt kérdezte, hogy mit keresek én itt 6 hónapos terhesen? Meg kellett mutatnom neki a kiskönyvemet, hogy komolyan vegyen és megvizsgáljon.

(172 cm vagyok, és erős csontozatú, széles csípőjű, 70 kg-val kezdtem a várandósságot és szülés után 2 héttel 73 kg voltam)

2009. febr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!