Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24hetes vagyok. Lehet, hogy...

24hetes vagyok. Lehet, hogy csuklik a babym?

Figyelt kérdés
Van amikor úgy érzem,hogy másképp mocorog a baba.Nem rugdos,mint máskor,hanem inkább olyan mintha lüktetne 2-3szor ilyenkor csuklonak?
2009. febr. 28. 07:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, előfordulhat! Az én babám rengeteget csuklott a pocakomban. Ez természetes, ne ijedj meg. Nagyon mókás volt, mikor a pocakom is "lüktetett" tőle. :)


Boldog babavárást!

2009. febr. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Igen, ez csuklás lesz. Ha ütemesen mozog, akkor biztos hogy az. Később már jobban meg fogod tudni különbeztetni, ha nagyobb lesz, az egész pocakod rázkódni fog. Nekem volt, hogy fél órán át csuklott. Itt kint is rengeteget csuklik. Boldog babavárást!
2009. febr. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!