Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ovuláció után hanyadik napon...

Ovuláció után hanyadik napon éreztetek beágyazódási erős szúrást?

Figyelt kérdés

Már aki érzett ilyet. És ez az erős szúrás meddig tartott? Pár másodperc? Pár perc? 1 óra? 1 nap?

Utána visszatért még ez a szúrás, vagy már nem? És akinek volt valamilyen beágyazódási pecséte, az mikor tapasztalta? Szúrás előtt vagy után? Mikor voltak ezek?


2011. ápr. 5. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nekem ovu. után 8 nappal, alhasi fájdogálás után erős vérzésem volt kb. 6 órán keresztül, de nem voltak görcseim, így reménykedtem, hogy ez nem menzesz, hanem a beágyazódás. 24 hetes kismama vagyok
2011. ápr. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

10. napon.

És nekem 25 napos volt a ciklusom.

Elmentem gerinctornára, és nagyon fájt, lógott, nehéz volt. Nem bírtam csinálni, a sok öreg meg csak úgy pörgött-hajlott.

Pár óra múlva este 9 körül volt kis barna a bugyin.

Meg is ijedtem, hogy már 21 napra jön???? (ez mutatja, hogy mensi után 21 nappal ágyazódott be).

Szurkált is. Aztán másnaptól nekem puffadás ezerrel, és alhasi görcsök (amit a belek okoztak) vagy másfél hónapig.

2011. ápr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

És a szurkálás sokszor előfordult a nehézérzettel együtt az első trimeszterben.

2011. ápr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Várok további tapasztalatokat!

2011. ápr. 5. 19:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!