Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Késői baba, lehetséges így?

Késői baba, lehetséges így?

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy késik 3 napja...és ugyebár a "tünetek" sajnos túl hasonlóak a mensziéhez...érzékeny a mellem,néha szúrás érzek a pocakban,fáradékony vagyok,viszont a teszt ma reggel negatív lett.A "fogantatás" egy héttel a menszi kezdete előtt történt,akkor lehetséges hogy ezért nem jelzi még?(persze tudom nem az a legtermékenyebb időszak..de mégis..)Ha valakinek van valami ötlete kérem írja meg.
2011. ápr. 4. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Elképzelhető hogy akkor volt pé-d, de akkor később is kellene neki megjönnie. Pl ha 10 napja voltatok együtt és akkor volt a pé-d is, akkor 4 nap múlvára ne várd és akkor tesztelj.


17 hetes km

2011. ápr. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod.

Nos elvileg márc. 6.-án volt az első napom.

általában betartja nálam a 28 napot,de hát

majd meglátjuk.

Bár azt is különösnek találom hogy szinte minden szagot legyen az étel parfüm sokkal erősebbnek érzem,kissé kellemetlenül erősnek.és a testhőm (5 napja méregetem) 37.1-37.3 körül mozog.

2011. ápr. 4. 08:34
 3/5 anonim ***** válasza:

A hőd az nagyon bíztató, nagy esélyed van a babára ez alapján, viszont az első válaszolóval egyetértek. Hogy ovuláció után 14 napra ne várjad a mensid!

Nekem is szabályos cilusaim szoktak lenni, de ha pár nappal később vagy hamarabb van ovulációm, mert nem napra pontos az ovum, akkor a mensim is ez alapján jön meg mindig.

2011. ápr. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 lányommal a menstruáció előtti héten estem teherbe :) Csinálj tesztet egy hét múlva. Drukkolok :))))
2011. ápr. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm 2. :) igen ,hát ki kell várnom a végét .


neked is köszönöm 3. :D akkor úgy tűnik lehetséges ;)

és gratula a babához/gyerkőchöz.


mindenképp megírom majd mi lett.

2011. ápr. 4. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!