Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A fehérvári kórházban igaz,...

A fehérvári kórházban igaz, hogy 4000Ft-ot kell fizetni, ha szeretném, hogy a szüléskor bejöjjön valaki + a köppeny árát? !

Figyelt kérdés
2009. febr. 27. 13:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon durva lenne!!!!!!!!!!!!

Èn külföldön élek,de ez borzalmas dolog,h fizetni kell azért,hogy bemenjen a pa´rod.Na meg köpnyért???!!!

2009. febr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia.8 hete szültem ott, és nem kellett fizetni, csak a köpeny,cipő és a maszk árát ami 1000 ft volt.De volt akitől ezt se kérték el.Ezek eldobható cuccok,lehet ezért kell kifizetni.

Könnyű szülést kívánok neked.

2009. febr. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tegnap hallottam egy ismerősömtől.

Én is nagyon meglepődtem, ezért kértem még tapasztalatokat.

Szerencséd van, hogy külföldön élsz, itt egyre szörnyűbb minden!

Én is dolgoztam kint, Angliában, de ég és föld a kettő.

Ha lehetőségem lesz tuti visszamegyek.

2009. febr. 27. 14:28
 4/12 A kérdező kommentje:

Gratulálok a 8 hetes babádhoz!

Remélem jól vagytok!

Kisfiú vagy kislány?

Megkérdezhetem, hogy kinél szültél?

2009. febr. 27. 14:29
 5/12 anonim ***** válasza:
Kisfiú,és a Blaskó dokinál szültem.Nekünk szerencsénk volt mert a párom a vajjudásnál is bent lehetett,de elvileg csak a szüléshez engedik be a kispapákat.Mi szerencsések voltunk, mert végig együtt lehettünk.Szerintem azért mert kevesen voltak a szülőszobán, és volt szabad szoba.
2009. febr. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is nála szeretnék szülni, milyen jó fej?Bocs hogy nem a kérdésre válaszolok.
2009. febr. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Mástól is hallottam, hogy rendes és nagyon odafigyel.

Még nincs orvosom, ezért kérdeztem.

2009. febr. 27. 14:56
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is Blaskóhoz járok. Egy nagyon jó ember, olyan, mint egy szeretet-gömb... :)
2009. febr. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia!Nemrég voltam bent egy szülésen.És csak a kék ruhát cipővédőt kellett kifizetni ami össz-vissz 2ezer ft volt.
2009. febr. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok.Tényleg egy nagyon jó orvos,és nagyon jó fej doki is a Blaskó,de Fehérvár híres a jó orvosokról.Egy két nem jó is van,de az van mindenhol.Nekünk 8 hete egy ezrest kelett fizetni.lehet zsebre is ment a dolog,annál akitől 2 ezret kértek.Könnyű szülést mindenkinek.aztán boldog babázást.
2009. febr. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!