Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek diétát kell csinálni...

Akinek diétát kell csinálni az alábbi összeállítást mennyi grammm szénhidtrátnak számolják?

Figyelt kérdés

húsleves 1 g cérnametélttel, sárgarépával, zöldséggel,karalábéval

1 db sült csirkecomb, 180 g burgonyával

vitaminsaláta (kígyóubi, fejessaláta, 1/4 paradicsom, piros retek)


2011. ápr. 3. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Pontosan nem számoltam ki, de véleményem szerint ez 50 g szénhidrát körül lehet. Én a terhességem alatt diétán voltam. Egy szombati ebédnél megettem egy tányér húslevest tésztával (mennyiséget nem tudok) zöldségek nélkül, rizst fasírttal és tejfölös uborkasalátával. Ettől az összeállítástól nem ment fel soha a cukrom.
2011. ápr. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon megtalálod az összes étel szénhidrát tartalmát, 100g-ra levetítve, így kitudod számolni, mert az sem mindegy, hogy a zöldségből mennyit eszel.


[link]

2011. ápr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából nekem a szakrendelésen azt mondták, hogy a levesbe a zöldségek azok semmik, de szerintem azt is számolni kell hiszen akárhol nézem 13-14 g szénhidrátnak is megfelelhet egy adag húslevesnél.
2011. ápr. 3. 14:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ha emberes adagot eszel, akkor igen. De egyébként egy adag répa-elenyésző. Az 1 gramm cérnametélt szerintem szintén semmi, mert 100gramm olyan 70 akkor 1 gramm olyan 0,7.

karalábé-semmi

csirkecomb-semmi

180gramm burgonya: 36

vitaminsaláta: semmi

Hátha elírtad a cérnametéltet, akkor olyan 7 grammszénhidrát a leves és 36 a krumpli

Így 43 gramm szénhidrát

2011. ápr. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!