Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám első fél évéről szeretné...

Babám első fél évéről szeretnék egy videó összeállítást. Milyen zenéket ajánlanátok aláfestésnek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 6. 13:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia! Ez sok mindentől függ. Lassú vagy pörgősebb dalt szeretnél, fiú a kicsi vagy lány. Nekem fiam van, én 1 évéről készítettem videót, és azt akartam hogy mindenki meghatódjon így lassabb dalokat tettem alá. 3-mat.

Édes kisfiam, Könnyű álmot hozzon az éj/ Charlie, és Szívből szeretni/Szinetár-Dolhai.

2010. febr. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi.Kislányom van.Még nem tudom,hogy lassú vagy gyorsabb zenét fogok választani,ezért szeretnék ötleteket.A szöveg is fontos.Jókat választottál.
2010. febr. 6. 13:20
 3/12 anonim ***** válasza:
NEkem is lánypm van!!! Én a KICSI SZÍV c. számot választottam Szekeres Adrienn énekli talán! Gyönyörű szerintem egy kislányos anyukának nem létezik jobb választás
2010. febr. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2010. febr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Lilly Baba-Küldök neked egy cuppanóst

Ha nem is ezt választod,csak hallgasd meg,

mert annyira aranyos!!! :)

2010. febr. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Halász Judit.
2010. febr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Szia! A férjem is csinált a mi picilányunk első heteiről egy videóösszeállítást, és Ő a Szekeres Adrienn Olyan, mint Te c. számát választotta, illetve Angelo Branduardi: Vanita di vanita (legyetek jók, ha tudtok)is jó!
2010. febr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Zorán: Ő az


Egyik kedvenc ilyen jellegű zeném. Nagyon szép.

2010. febr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi sokat beraktunk az esküvői zenéinkből, mert továbbra is azok a kedvenc romantikus számaink. Hihetetlen, de ami passzolt a szertartásra, az passzolt a babához is, és mindenki meghatódik tőle :)
2010. febr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bocsi az OFF-ért, de milyen programmal csináljátok a videót?
2010. febr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!