Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik hogy 3 hetes terhesség...

Létezik hogy 3 hetes terhességet nem mutat az ultrahang?

Figyelt kérdés
sziasztok..nem gondd ha a kb 3 hetes terhességet még nem mutatja ki a hüvelyi ultrahang??még akkor nagyon korai?2 pozitiv teszt és egy vizsgálat a dokival miszerint babás vagyok.akkor csak várnom kell?
2008. febr. 8. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez még nagyon korai állapot, elég valószínű, hogy nem látszik, de 3 hét múlva már tuti látni lehet :)
2008. febr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hidd el túl korai volt,várni kell, tudom ez a legrosszabb, de türelem.

2008. febr. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Igen létezik, hogy nem mutatja ki az uh a 3 hetes terhességet. Én 5 hetesen voltam és csak vérvételböl tudta megállapítani a terhességet.

9 hetes kismama

2008. febr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
akkor elvileg csak várnom kell.ez a legrosszabb.remélem minden rendben lesz.annyira kétségbe estem hogy nem volt ott semmi jel a terhességre hogy azt hittem már nem is vagyok babás..de sok érv van ami amellett szol.a teszt,a vizsgálat.minden.
2008. febr. 8. 17:22
 5/7 anonim ***** válasza:

5 hetesen nekem mar petezsakot latott,de engem akkor 1 honap mulvara rendelt vissza,es akkor mar mindent latott O is es En is,mar a fejet,kezei,labait,es a szivecskejet is hallottam.

10 hetes kismama

2008. febr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy pl. a szívműködést is csak a 6. hét után tudja kimutatni az uh. Szóval szerintem egyáltalán nem gond. Menj vissza úgy a 6.-7. héten. Akkor már elvileg ki kell mutatnia a babát. Sok sikert!
2008. febr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!Én is 6hetes mentem először,de még csak a petezsákot látta,1héttel késöbb már volt szivhang is!!!!

Legyél türelmes és óvatos!!!Most már ketten vagytok!!


9hetes kismami

2008. febr. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!