Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen nevet adjunk kisfimnak?

Milyen nevet adjunk kisfimnak?

Figyelt kérdés
Egy hónap múlva szülök, teljesen tanácstalanok vagyunk. Kislányból van kedvencünk. De fiúból?? Nektek melyik tetszik?
2011. márc. 30. 14:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Döntsétek el ott gyorsan... Én már hallottam ilyenről.... Nem tudtak dönteni, és ott ami beugrott...
2011. márc. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Dániel a kedvenc... tetszik még: Barnabás, Benjamin, Máté, Dominik, Zalán, Ádám, Kornél, Tamás... :-)
2011. márc. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3,5 hetem van ha fiú lesz akkor Hunor de szóba jött még az Adrián Andor is
2011. márc. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
17%
Hat fiu nevet nekem is nagyon nehez talalnom, marmint olyant ami tetszik is, mert sjanos egy sem tetszik. Kiderult hogy sajnos fiam lessz, 2 honap mulva szulok de nevvel en is hadilabon alok, en egy nevet kivalasztottam hogy ha nem jut mas eszembe akkor legyen hirtelen mit adni neki..ez a Norbert. meg talan ugy elmegy a Valentin nev is..
2011. márc. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

[link]


itt rengeteg van...jó keresgélést és könnyű szülést

2011. márc. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Róbert, Krisztián
2011. márc. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Mihàly,Bàlint
2011. márc. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Olyat keressetek, ami jól megy a vezetéknévhez is :D én kislányt szerettem volna, de kisfiam lesz és sok gondolkodás után a Kristóf mellett döntöttünk :) nincs belőle "tucatszám" de nem is olyan magasröptű, mint a manapság felkapott utónevek..Benett, Ricardo meg ilyenek :D
2011. márc. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
71%

tegnapi 16.25-ös- Jaj- ne mond már hogy SAJNOS fiam lesz!!! Ha idekint lesz, tudod milyen lelkifurdalásod lesz, hogy ilyet leírtál?? Úgy fogod imádni, hogycsakna!!

A lényeg az egészség, örülj, neki, hogy egy gyönyörű kisfiad lesz!

Hiába kértek itt neveket, nektek kell eldönteni, mi tetszik nektek, és mi jó a vezetéknévhez.

Pl József, János, Sándor - ilyen neveket akartok?

Vagy valami most divatosat: Gergő, Máté, Levente??

vagy valami ritkát? Olvastam itt Zimányt meg Nétuszt is!!



Sztem nagyon szép név az Attila, Tamás, Zoltán, Péter is, de mindenkinek más név tetszik, nektek kell dönteni!!

Boldog babavárást!

2011. márc. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
szia!én 25 hetes vagyok nekem is kisfiam lesz és mi az Ákos nevet választottuk neki!
2011. márc. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!