Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek ezzel a 4D...

Mi a véleményetek ezzel a 4D ultrahangos [Polus centeri] rendelővel?

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 29. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem nagyon tetszett. Kedves volt ugyan a nőci, de olyan kérdéseket tett fel, amitől teljesen elbizonytalanodtam... PL: miközben nézi a gyereket: minden rendben volt a tarkóredővel? De olyan sejtelmesen... Furi volt.

Hiába szerettük volna tudni a nemét, mikor mutatta, akkor sem kapcsolt át 4D-re... Voltam már az előző babával 4D-n, ott kellemesebb hangulattal jöttem ki.

Ja, és a 45 perces genetikai UH, az kb 25 percet takar... Na nem mintha nem lenne elég, de akkor is.... Ha azt írják, és azért fizetsz, akkor... És mi emiatt mentünk fel Pestre...

2011. márc. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én konkrétan a Pólusban dolgoztam két héttel ezelőttig úgyhogy valamennyire ismerem a nőt.Nem biztos, hogy oda mennék 4 D-re...De hát ezt neked kell eldönteni.Ha elfogadsz egy tanácsot én javasolnám neked az Istenhegyi gén klinikát.Ott is csinálnak 4D-t.13000 forint és nagyon kedvesek.Ha úgy döntesz hogy oda mész akkor a Bátorfy dokihoz kérd magad.Magyarország egyik legjobb uh-os dokija.Én most voltam nála geneikai uhangon és hihetetlenül szuper a csapat aki ott dolgozik.
2011. márc. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ennél a cégnél voltam, csak az Oktogonon.

Nem vagyok elájulva tőlük.

Csalódás volt. A hozzáállás, minden.

2011. márc. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!