Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős megfázástól késhet a...

Erős megfázástól késhet a menszim?

Figyelt kérdés
idáig olyan pontosan megjött,mindig harmincadik napra. Most meg semmi.
2011. márc. 28. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. A betegségtől, stressztől késhet.
2011. márc. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.remélem
2011. márc. 28. 13:21
 3/4 anonim válasza:
A betegségek könnyen megzavarhatják az ember szervezetét, főleg ha szedsz is valami gyógyszert. Hány napot késik? És védekeztek egyébként valahogy?
2011. márc. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szedtem de csak aszpirin plusz c-t,de szerintem ez nem határozz semmit.Amúgy óvszerrel szoktunk védekezni de utoljára nem volt és a nélkül történt meg.Gyógyszert sajnos nem szedhetek mert nem bírja a szervezetem.Amúgy három napja késik és vannak ilyen apró görcsök és ennyi.Megjönni nem akar.Aggódni azért aggódok mert nekem nagyon rendszeres,30napos ciklussal.De ha terhes lennék nem lenne nagy baj de még nem terveztünk kis tesót.Van már egy egy két éves lánykám.visszaszeretnék menni dolgozni.
2011. márc. 30. 21:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!