Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet a baj? Fennáll a...

Mi lehet a baj? Fennáll a szülés lehetősége most?

Figyelt kérdés
28 hetes terhes vagyok egész éjszaka ment a hasam és görcs szerü fájásaim vannak amikor wcre megyek már semmi nem jön de görcsölök és székelés érzésem van a pici nagyon keveset mozog a derekam is nagyon fáj remélem nincs baj amikor felhívtam éjszaka az ügyeletet azt mondták hogy várjak mert szerinte csak gyomorrontás de nem fehér a nyelvem és ugyan azt ettem amit megszoktunk nem volt semmi romlott és minden rendesen meg volt főzve sütve rántotthús volt rízzsel párolt brokkolival és hús leves délután egy órakor ebédeltünk a páromnak semmi baja nem gondolom hogy csak nekem lenne bajom tőle ha valami nem lett volna jó kérlek segítsetek mondajot valamit ja és fürödtem is és nem múlt úgy sem a fájás
2011. márc. 28. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Irány a klinika. v. a kórház.
2011. márc. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Remélem már bementél a kórházba hogy nézzenek Rátok!!!!Ezzel én nem várnék egy percet sem tovább!!!!

Írj majd hogy mi van Veletek!!!!!!!

2011. márc. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

2. nak .

8 perce írta ki a kérdést.. nem hiszem hogy azóta ott van.


Valóban kellene egy orvosi ellenőrzés. Szerintem a magnézium itt már kevés de ne legyen igazam viszont ezzel nem szabad hazardírozni..

2011. márc. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen az egyik terhességem alatt, kb. ugyanígy 28 hetesen. Nem volt semmi gond, csak egy kis hasmenés... Én jó meleg kádba ültem, és sokáig folyattam a hasamra a meleg vizet, így szép lassan enyhült a fájdalom. Ha otthon vagy, próbáld ki!
2011. márc. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy mindegy, mit ettél, a kismamák emésztőrendszere sokszor reagál érzékenyen, akkor is, ha nem romlott az étel! Utolsó
2011. márc. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a v álaszokat mindenképpen kipróbálom amit kedves utolsó válaszoló írt és ha nem múlik akkor kórház ha elmúlik akkor meg ugyis megyek csütörtökön a dokimhoz de fel is hívom hogy szerinte mi lehet.Köszönöm a segítséget majd írok kórházból is fogok tudni irni mert hordozható az internet is meg laptopom van
2011. márc. 28. 09:42
 7/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok most végeztem az orvosnál szerencsére közel lakok hozzá a babával minden rendben benyeltem valami vírust adott egy szurit a hátsómba kicsit jobban érzem magam de azt mondta hogy ha holnapra nem múlik akkor menjek vissza és beutal a kórházba :( a kiszáradás miatt
2011. márc. 28. 10:53
 8/10 anonim ***** válasza:

Örülök, h minden rendben.

De ha egy jó tanácsot elfogadsz, és nem akarsz idő nap előtt szülni, akkor a meleg vizes fürdőt inkább egy jó darabig még mellőzd. Ugyanis az alhasi vérbőséget okozhat és beindulhat a szülés, ami még nagyon korai lenne.

Jobbulást! vnő

2011. márc. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem forró vizet ajánlottam, hanem meleget!!!

És ugyan én nem vagyok védőnő, de az 5. babámat várom, így van némi gyakorlati tapasztalatom. Rengeteget fürödtem a terhességeim alatt, és egyik gyerekem sem született a 39. hét előtt... Persze fő az óvatosság... Nekem a hasmenéses hasfájásra nagyon bevált a meleg víz!

2011. márc. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jótanácsokat kedves védőnő megfogadom a tanácsod és nem fogok fürdeni csak is tusolni szerencsére ma már jól vagyok teljesen elmúlt a hasmenésem is és a picim nagyon aktívan rúgdalózik:)
2011. márc. 29. 13:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!