Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nyákdugónak minden esetben...

A nyákdugónak minden esetben barnának kell lennie? Mert nekem krémes állagú fehér folyás volt a betéten.

Figyelt kérdés
38 hetes vagyok és a hasam egész nap fájdogál.
2009. febr. 25. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
na én nem tudom, mert nekem nem is távozott a nyákdugó otthon pedig már 2 perces fájásaim voltak, akkor mentem be....szülni fogsz:)s lehet nyákdugó csak kórházban távozik
2009. febr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem barnás-véres volt, szerintem ha fehér volt, az nem az. De ez csak az én szem. véleményem:)
2009. febr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző válaszolóval, a nyákdugó barnás-véres és zselés állagú. Nekem szülés előtt 2 nappal távozott. A krémes állagú fehér folyás más, szerintem kérdezd meg a dokidat, vagy a védőnőt.
2009. febr. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 14.34-es vagyok. Nekem egyébként szülés előtti este távozott a nyákdugó, másnap este hatkor lett meg a pici.
2009. febr. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!