Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megéreztétek Fiú/vagy lány a...

Megéreztétek Fiú/vagy lány a baba odabent? és jók voltak a megérzések? Persze még az uh elött.

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 12:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Én mindkét terhességemnél megéreztem. Be is jött:)

Higyj az anyai megérzésednek! De! Ne téveszd össze azzal h milyet szeretnél picit jobban!

Szép terhességet!

2009. febr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejött.Még nem is voltam ultrahangon, mikor megálmodtam, hogy fiam lesz.Olyan szinten voltam, hogy nem is néztem a rózsaszín ruhákat csak egyből a fiúsakat.Nem tudom miért, de napról-napra erősödött az érzés.Mikor elmentünk Uh-ra egyből mondták, hogy fiú lesz, de nem is volt számomra meglepő, hiszen éreztem.
2009. febr. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen kepzeld en elso pillanattol ereztem hogy fiam lesz, lehet hogy az is kozbe jatszott hogy egy ciganyne a munkahelyemen megjosolta az elott ket honappal hogy terhes leszek es fiat szulok.....:)de tenyleg ugy ereztem hogy fiu lesz mikor mar 6 heteske voltam, mostmar 18 hetes vagyok es a mult heten mondtak meg hogy fiu a pocaklakom:)!

Boldog babavarast

2009. febr. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is megálmodtam, hogy kisfiam lesz.
2009. febr. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

én úgy éerzem lány lesz nem tudom honnan,csak érzem!

A párom meg azt álmodta fiú lessz, hát most nem tudom. Én továbbra is bízok a megérzésemben............

2009. febr. 24. 12:23
 6/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!!!

mindenkkinek BOLDOG BABA VÁRÁST!!!!!!

2009. febr. 24. 12:25
 7/21 Adri baba ***** válasza:
100%
Én végig fiút éreztem és akartam is,de kislány lesz!!De nem bánom IMÁDOM így is úgy is:)
2009. febr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hármasikreim lesznek. Szépen fokozatosan derült ki,hogy hárman lesznek. Az első uh-ra érdekes, de úgy mentem, hogy szerintem ikrek. Aztán mikor egyet látott csak a doki, akkor próbáltam elhessegetni a gondolatot, de nem ment. Még mindig éreztem. Azért azt akkor sem gondoltam volna, hogy hárman lesznek. Nekem ez a megérzésem volt, és be is jött. Viszont a nemükkel kapcsolatban már nem ilyen egyszerű, először, mikor még nem is tudtam, hogy terhes vagyok, de már az voltam, akkor álmodtam egyszer, hogy kislányom születik. És ez az érzés utána is meg volt, de azóta meg kisfiút érzek. Hát remélem, vegyesen lesznek, de ezt még nem tudom, holnap megyek a 18. hetes uh-ra, remélem, kiderül. És bízok a megérzéseimben. A párom viszont arra gondol 3 fiunk lesz, de ez azért van, mert lány még nem született a családba.
2009. febr. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondoltam először, hogy fiam lesz, és az összes ismerősöm is azt mondta, hogy tuti fiú.

Aztán egyszer csak azt álmodtam, hogy lányom van. Aztán még egyszer álmodtam ezt, kb a 20.hét körül.

UH szerint nem derült ki, mert dugdosta magát.

Végül lány lett :)

2009. febr. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Bízz az anyai megérzésedben. Én mindig kisfiút szerettem volna, de az anyai ösztönöm azt súgta, hogy kicsilány lesz és úgy néz ki, hogy be is jön, mivel az uh-n kislányt mondtak. Az álmomban viszont kisfiú szerepelt, de én akkor is nagyon úgy érzem, hogy kicsilánykám fog születni, de nem bánom, nagyon örülök neki.

35 hetes kismama

2009. febr. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!