Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kis mamik nektek milyen...

Kis mamik nektek milyen tünetek volt a szülés előtt?

Figyelt kérdés
sziasztok 38hetis vagyok rengetek a jósló fájásom és a nyákdugó is mar elment majdnem 2hete a dokim szerint barmikor megindulhat a szülés de semmi...csak kíváncsiságból kérdezem,köszi
2011. márc. 22. 09:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Jósló (szülés előtti éjjel), nyákdugó (szülés napján délután), és egész napos hasmenés:)
2011. márc. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elsőnél elfolyt a magzatvíz, másodiknál fájások.
2011. márc. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia, Én aznap nem voltam sem éhes sem fáradt, azt megelőző napokban aludtam napközben is de aznap NEM, hasmenésem is volt, estére pedig elfolyt a magzatvíz..........! :) 39 hétre született a csöppöm.

Kitartást és minden jót!

2011. márc. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szi.2 lányom van és egyiknél sem volt a szülés napjáig tünetem.csak mentem vizsgálatra és ki volt nyilva a méhszáj 2 ujjnyira.aztán drékból hasfele sugárzott 7 percenkét a fájdalom...mire a dokitol haza értem elment a nyákdugo.-.:D
2011. márc. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem semmi előjelel nem volt, közvetlenül a szülés elöttig. Ebéd után lefeküdtem pihenni, csak nem tudtam elaludni, mert egyszer csak nagyon elkezdett fájni a hasam, úgy hogy a derekamban is éreztem a fájdalmat, ekkor kezdtem mérni a fájások közti időt. 5 perscesek voltak 1 órán keresztül, akkor hívtam a szülésznőt, és szóltam a páromnak, hogy induljunk. Mire beértünk a kórházba, már 3 perces fájásaim voltak. Addigra ott volt már a dokim is, vártunk egy-két fájást még, és burkot repesztett. Szerencsém volt, mert 2 óra alatt meg lett a babám, nem vajúdtam órákat, vagy napokat, és kiírás előtt egy nappal született meg a kislányom.:)(Első baba)
2011. márc. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

kórházban feküdtem már 2 napja programozott császárra vártunk,(mert nem akart senki sima szülést levezetni nálam rajtam kívül persze de ez kit érdekelt...)

Aztán egyszer csak éjfélkor elkezdett kruttyogni a belem hasmenésem volt2szer szaladtam a wcre.Majd hajnali 3 kor arra ébredek h valami nem jó apró görcsök a derekamban.FElkeltem mászkáltam pisilni jártam 5 40re már 10 perces fájásaim lettek és 14 40kor megszületett természetes úton a drága kisfiam aki már nemsokára a 2-őt tölti:)

2011. márc. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szules elott 1 nappal este annyira megtelt vizzel az egesz testem, hogy teljessen eltorzult az egesz arcom. Ferjem meg is ijedt tolem. De nem ereztem semmit. Masnap nem volt etvagyam es nagyon aktiv voltam, epp koltozkodtunk. Este gondoltam vegre kialszom magam, erre elkezdett szivarogni a magzatvizem, tavozott a nyakdugo is igy bementunk a korhazba. Fajasaim csak ezutan lettek. Kis rasegitessel masnap reggelre megszuletett a lanyom.
2011. márc. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
9 napot húztam rá, addig semmi tünetem nem volt, még fájás sem (pedig közben tágultam szépen). A szülés napján reggel elkezdett folyni a cicimből a tej. Ezen kívül semmi.
2011. márc. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszi szépen a válaszokat!!!
2011. márc. 23. 09:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!