Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2. terhesség legelején (7....

2. terhesség legelején (7. hét) miért érzem úgy, mintha már mozogna a baba?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak a bélmozgásaidat érzed. Nekem is van amikor olyan érzésem van mintha megmozdult volna a baba a pocakban. Közben nem is vagyok terhes.:)

2 gyerekem van, tudom milyen ha mozog a baba.:)

2011. márc. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mert képzelődsz...
2011. márc. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy bélmozgásra fogtok tippelni, pedig ez most pont olyan, mint amikor az 1. babám megmozdult - azt pedig egyből tudtam, hogy nem a beleim voltak... Persze, tudom, még kell vagy 2 hónap, hogy érezzem, de mégis furcsa most ez...

Na mindegy. Biztos képzelődöm, ahogy a 2. válaszoló látja a dolgot...

2011. márc. 22. 10:33
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit átrendeződnek bent is a dolgok,sokkal jobban puffad az ember és ez által más a bélmozgás.ezt érzik sokan a babnak!nem akarok senkit megsérteni ,de itt rengeteg az olyan aki azt írja,hogy 12-13 hetesen már érzi a babát aztán meg jönnek a többiek,hogy ők már 9-10 hetesen érzik!Ez nem vetélkedő meg verseny,mindennek eljön a maga ideje türelem!Én a 4.babámat várom Ő 15 hetesen mozdult meg és minden nap a 20.héttől érzem!

Persze ez nem kioktatás,és nem rád értettem,csak már kijött belőlem,mert sokakat megzavar és azt hiszik,hogy valami baj van,hogy az ő babája nem ugrabugrál már fogantatás pillanatában!

2011. márc. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!