Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz, hogy a forro furdotol...

Igaz, hogy a forro furdotol elmegy a baba?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Alhasi vérbőséget okoz a forró fürdő ami nem tesz jót egy korai terhességnek de nem feltétlenül okoz közvetlen vetélést.
2011. márc. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, annál a terhességnél okozhat problémát, ahol nincs rendben minden! Én imádok forró fürdőt venni, és amíg nem tudja az ember, hogy babát vár, óhatatlanul fürdik meleg vízban - nem okozott semmi problémát! Amondó vagyok, hogy az ember úgy is érzi mikor már nem esik jól a meleg víz - nálam pl. a 16. héttől volt az , hogy kevésbbé meleg vizet engedtem, mert az esett jól...
2011. márc. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kísérleteznék vele!
2011. márc. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hogy okoz-e vetélést, de biztosan nem tesz jňt. Nekem pont 1 hete hívta fel a figyelmem az orvos arra, hogy csak zuhanyozzak, mert a meleg vizes fürdő nem tesz jňt a magzatnak, a terhesség vége felé pedig megindíthatja a szülést idő előtt.
2011. márc. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Érdekes,hogy a josló fájásokra meg épp azt javasolják, hogy vegyél forróü fürdőt, mert az elmúlasztja - és így kiderül, hogy valóbancsak jósló, vagy megindúlt a szülés... kicsit ez ellentmond annak, hogy megindíthatja a szülést...
2011. márc. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a korai terhességben nem javasolt


utolsónak, a hasam a terhesség 16- hete óta kilóg a vízből. 40 hetesen meg végképp. olyankor nem is igazán tud a pocakban vérbőséget okozni, míg egy 7-8 hetes magzatnál teljesen más a helyzet.


én a 13. héttől fekszem újra a kádban. amíg a hasamat is ellepte a víz, addig csak 37 fokos vízben, most már melegebben is fürdök. viszont az első trimeszterben nem fürödtem.

és mindig először kifertőtlenítem a kádat, majd lezuhizom, és csak utána engedek vizet a kádba. biztos, ami biztos :)

2011. márc. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.

az első babánál is, és most is veszélyeztetett vagyok.

a doki csak ez első harmadban nem javasolta a forró fürdőt.

2011. márc. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!