Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4D- uh-án milyen adatokat...

4D- uh-án milyen adatokat mondanak a babáról? Mondanak ott is szülési idöpontot a baba méretei alapján? Méhlepény érettségét? 28 hetes vagyok!

Figyelt kérdés
2009. febr. 23. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is most voltunk 4d uh, akkor voltam 28hetes. Megnézi a méhlepény helyezkedését, a magzatvízet, a baba méreteit, és a méretei alapján ö is mondd egy szülési idöpontot. minden megnéz amit kell. nekem 17hetesen 1héttel hamarabb számolta, most 28hetesen meg 1héttel a szülés várható idöpontját. de szerintem ez még változik. boldog babavárást! Üdv: 30hetes
2009. febr. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
héttel késöbb. ez kimaradt.
2009. febr. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 18 hetesen voltam és igen a baba Uh-os méretei alapján megállapítják a szülés várható időpontját,nekem eszerint másfél héttel kisebb a babi,mint a menzi alapján,de végülis ezt e lemaradást még behozhatja.Azonkívül megnézik az összes szervét,szívét,veséjét,gyomrát,hogy megfelelően fejlődött-e.Valamint lemérik a combcsontját,a fejét/körfoget,átmérő../,orrcsontját,haskörfogatát.Megnézik a koponyakonfigurációt,az arckoponyát,hogy zártak-e a csigolyák és a gerincoszlop mennyire követhető.Vizsgálják a végtagok fejlettségét.Súlybecslést adnak, és a magzatvíz mennyiségét is megállapítják.Nálam ezt az alapos vizsgálatot a Géndiagnosztikai Kp.-ban végezték,nagyon meg voltam elégedeve. 24hetes
2009. febr. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, nekem mondtak. Mindent megvizsgáltak, a baba agyi keringését, veséjét, gerincét, szívét. Ezen kívül általános méreteket mértek, súlyt becsültek, időpontot is. A lepény állapotát is nézte.

Megnézte az én vesémet is.

Kaptam egy leletet, egy DVD-t (közel 1 órás vizsgálat zenei aláfestéssel), egy CD-t 48 képpel, meg egy színes képet képeslap formájában. Ez volt 12000 Ft. Szonográfus vizsgált, rettentő alaposan. Nagyon kedves volt.

Voltunk máshol is, "híres" helyen, orvosnál, de nagy csalódás volt. Fele ilyen alapos nem volt és a vizsgálat is kb 20-25 percet vett igénybe. Ja, és uannyiért.

2009. febr. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Utolsó válaszoló, hol voltál 4D-n? Csak mert Keszthelyen 16-ért csinálják, kb 30 perc, és adnak még 3 db színes képet. De ez sokkal jobban hangzik:)

2009. febr. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A 4dgenesis-nél. Bp-en van. Neked kicsit messze. :(

[link]

2009. febr. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!