Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17+6hetes vagyok. Ez a második...

17+6hetes vagyok. Ez a második terhességem. Most már olyan kb három napja nem nagyon érzem mozogni a kicsikét (már 15 hetesen érezgetem hogy van). Valami baj lehet?

Figyelt kérdés
Az az igazság,hogy mostanában kezdtem el szedni a B6 vitamint,és holnaptól a vasat(Nero-Fero Folgamma),mert a 16-ik hétig végig hánytam és nagyon rosszul viseltem.Még egy korty víz is vissza kívánkozott belőlem.Szóval,ettől ugye még lehet egészséges a babám.Azt,hogy most nem nagyon érzem,hogy mocorogna az nem jelent ugye nagy bajt,a hasam is olyan mintha fel lenék puffadva nem nagyon lehet még észre venni más számára hogy terhes vagyok.Ez nem baj?Vagy túl sokat aggodalmaskodok.Most kellene a héten megjönnie az Afp eredménynek akkor kell mennem az orvoshoz.
2011. márc. 21. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 18+6 vagyok, és én sem érzem minden nap, pedig a 16. héten vettem észre először. Nekem első baba, elől van a lepény, arra gondolok, hogy azt rugdossa és azért nem érzem. Meg állítólag ilyenkor sokat alszanak, nem igazán aktívak még.


Szerintem ne aggódj :)

2011. márc. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!!
2011. márc. 21. 10:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 24 hetes vagyok és most nekem is igen lusta,de lehet,hogy csak háttal van és a placentát rugdossa.pedig nekem is nagyon aktív,meg befolyásolja őket az idő járás is,észre vettem,nekem hideg frontnál egész nap ébren van,aztán meg csak finoman jelzi a jelenléttét!Ne aggódj,minden rendben!A puffadás is a terhesség hozománya.Még annyit,hogy nekem a 4.terhességem és úgy igazándiból a 20.héttől éreztem minden nap és egyre erősebben a babát!

2011. márc. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nyugtató szavakat és a választ!!!
2011. márc. 21. 12:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!