Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen eszközökkel és hogyan...

Milyen eszközökkel és hogyan szakítják meg a terhességet?

Figyelt kérdés

milyen eljárással csinálják mostanság és altatnak vagy csak érzéstelenítenek? szörnyen nehéz döntés előtt álltam, de muszáj volt (most is sírok) ezt mondanom.

19 éves vagyok és nem dolgoztam, a szüleink (páromé is) mellettem állnak, de nem támogathatnak örökké. Nővérem szerint élnem kéne, és nem tudnék sok mindent biztosítani. Lakás van, szerető szülők vannak, csak a pénz ami nagyon-nagyon nehéz, hogy miből és honnan lesz. Nincs egyikünknek se szakmája. egyidősek vagyunk Párommal, most hagyta abba az egyetemet, hangtechnikusira megy tovább, ha baba mellett egyáltalán tud... nagyon fáj a szívem.

először szeretném tudni, hogy mi ennek a menete, most 4 hetes vagyok, szeretnék mindent tudni, hogy ne legyen késő... :(


2011. márc. 19. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Először el altatnak és vákuummal szívják, ki!!!!
2011. márc. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szerencsére már rendesen utána néztem, azért nem ennyire egyszerű, azért köszönöm
2011. márc. 19. 11:29
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia. Én 21 évesen voltam a te helyzetedbe, annyi különbséggel hogy engem a párom akivel egy évig voltam együtt, meg fenyegetett minden rosszal ha megtartom. (nem részletezném). Én akkor még sulis voltam, két évem volt hátra, de a vége az lett hogy elvetettem. Nem szörnyű???

Hallásra, látásra igazad van, nem annyira. De én mai napig nem tudom feldolgozni, és lelkileg is tönkre mentem. Ma már újra mertem babát vállalni, de meg van a szerető FÉRJEM a háttér, a szükséges élet körülményünk. És 18 hetes boldog kismama vagyok. Ha akkor mellettem marad a párom ma itt lenne a baba is. De talán sokkal jobb ez igy, mert egy olyan embernek szülhetem meg a babámat aki MEGÉRDEMLI, és aki szivből szeret. Jól gondold át, mert ezt egész életedben cipelni kell, és nagyon nehéz. Sok szerencsét.

2011. márc. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon gondold át!!!Ha a szülők mellettetek állnak akkor nem olyan rossz a helyzet.de persze az is kérdés,hogy te/ti mit szeretnétek!jól gondoljátok át..nehéz lesz a döntés,de egy életre szól...(sajna tapasztalatból mondom)...
2011. márc. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nagyon nehéz, tény... egy életen át támogatnom kell a gyermekemet, de tényleg nincs semmi munka, szakma, semmi az ég világon amivel előrébb lennénk. gyerekekből lennénk egyből szülők. semmi átmenet. nagyon nehéz mindenkinek...
2011. márc. 19. 12:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor tényleg nagyon nehéz de ha van aki támogat és melletted áll akkor semmi sem lehetetlen. Én 20 éves leszek nemsokára és most vagyok 20 hetes kismama. Én sem végeztem a sulival és nem dolgozok de a férjem mindenben támogat ahogy a szüleim is. Nagyon szeretem a fiamat minden egyes mozdulatát érzem és ez boldogsággal tölt el. Ha megszületett vissza megyek a suliba és leteszem az éretségit. Tudom hogy nehéz lesz de meg éri. Gondold meg mert ez a döntés egy életre szól és késő lesz megbánni.
2011. márc. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nővérem mondja egyedül, a körülményeimre hivatkozva, hogy vetessem el.

Egy életen át kell gondoskodnom róla, és most Párom szüleinél lakom, a suli miatt és jobb náluk, mint otthon. Mindenki mellettem van, és tényleg mindenféle téren támogatnak, de aggódunk, hogy karrier nélkül, a ki nem épült lépcsőfokok nélkül mir visszük így? nagyon gyűlölném magam, ha miattam szenvedne a kicsi. fogalmunk sincs honnan lesz pénzünk MINDENRE?!

2011. márc. 19. 12:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Hidd el ha szeretetet kap a gyermeked (marpedig ilyen szulokkel es nagyszulokkel biztos nagyon sok szeretetet kapna), nemigen lesz sokkal tobbre szuksege. Eltekintve nyilvan az alapveto dolgoktol, de szerintem az meglesz. Ne vedd el tole a lehetoseget az eletre, nem veletlenul valasztott teged az anyukajanak! Fogadd el a szulok tamogatasat, szerintem ok is szeretnek ha megtartanad.

Ha megis az abortusz mellett dontessz: laminariat tesznek fel este, ami kitagitja a mehszajat, masnap altatasban eloszor leszivjak a magzatvizet, majd kiszedik a magzatot.

Megirod kerlek, hogy hogyan dontottel? Sok erot kivanok neked.

2011. márc. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!