Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik hétnél látja az...

Hányadik hétnél látja az orvos az embriót?

Figyelt kérdés

3-4 hetes lehetek, az orvos azt mondta még nem látja, de terhes vagyok biztosan. nektek mikor látszódott a csöppség? :)

1,8 mm szikhólyag SEJTHETŐ.. ezt írta, szóval még ő se tudja biztosra :D


2011. márc. 18. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Én 6. hetesen voltam először dokinál, szerintem előbb nem is érdemes menni. Akkor már látszódott, és szívműködés is észlelhető volt. Jó babavárást!

30. hetes kismama

2011. márc. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

bár már jövőhétre kaptam időpontot, akkor még nem lesz meg a 6. hét. az orvos tanácsolta, menjek vissza nyugodtan.

vérvétel szükséges? említette h kéne...

2011. márc. 18. 19:33
 3/3 anonim ***** válasza:

12 hetesen volt először kötelező vérvétel, nekem nem kellett hamarabb, mondjuk én önszorgalomból kértem még terhesség előtt egy vérvizsgálatot a biztonság kedvéért. Mi történt azóta, gondolom most már látszik a kicsid. Első voltam.

31. hetes kismama

2011. márc. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!