Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha magán dokim van akkor...

Ha magán dokim van akkor szülhetek abban a kórházban ahová ő tartozik?

Figyelt kérdés
Direkt ehhez a dokihoz menetem,mert nem akartam abba a kh-ban szülni ahová én tartozok,eddig senki nem szólt ,hogy nem mehetek oda,vizsgálatokra is oda küld.Csak még nem kérdeztem erre rá,mert most jutott eszembe.Tudtok ebben segíteni,hogy is van ez???
2008. febr. 6. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen,a sógornőm se a közelebbi kórházat választotta hanem egy 50km-re lévőt.Beszélj a dokival,mert ha nem történik semmi,akkor ő ír egy beutalót a szülés napjára.
2008. febr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha a magánrendelésére jársz akkor "kötelező" nála szülni.mikor megkérdezte tőlem a doki,hogy nála szülök e mondta,h igen erre mndta,h akkor menjek el magánrendelédeire.
2008. febr. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is magánrendelésre járok csak régebben volt olyan ,hogy a saját kórházamba szültem a választott orvosal,na ezt nem tudom mi lett vele..minden esetre és az orvoshoz tartozó kh-ban szeretnék szülni azért is mentem hozzá.Köszi a válaszokat:)
2008. febr. 7. 13:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!