Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudom, van e valakinek...

Nem tudom, van e valakinek szívhangfigyelője? Hány hetes kortól lehet ezt alkalmazni?

Figyelt kérdés

Nekem van, de vagy én vagyok vak, vagy tényleg nem írták rá h hány hetes kortól lehet vele hallani a pici szívét.

12heteske


2009. febr. 22. 17:14
 1/7 A kérdező kommentje:
senki sem tud segíteni??????
2009. febr. 22. 17:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia


Én úgy tudom, hogy 20 hetes kortól lehet alkalmazni. De akkor sem biztos, hogy fogod hallani. Én is akartam venni, de amikor kicsit jobban utána néztem, akkor letettem róla. Most már sima sztetoszkóppal is lehet hallani a picike szívét. Csak pár hetet kellet várnom. :)

27 hetes

2009. febr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is megvettük 12-13 hetesen és tényleg lehet hallani. De aztán 17. héttől már érezzük a mozgást is, azóta nem is használjuk.
2009. febr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekünk 18 héttől van, most 31 héten vagyok és még mindig nem hallok semmit. A védőnénim sem, elvittem hozzá megmutatni és semmi, nem hallunk semmit. BébiSound típus.
2009. febr. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia!


Én 15 hetes kora óta szinte minden nap hallgatom és teljesen tisztán hallom még a mozgolódását is.

Kicsit bekenem a hasamat babolajjal és tökéletes.

Van hogy olyan erősen lehet hallani hogy még a füllhallgatót sem kell felteeni.

Szerintem nagyon jó érzés, teljesen közel kerülsz a babához.

23 hetes kismama

2009. febr. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is van,a barátnőm 10 hetes babáját is hallottuk vele!

:)

2009. febr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!