Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nyákdugó eltávozása milyen...

A nyákdugó eltávozása milyen idősen jön el? Én 34 hetes és 5 napos vagyok. Ma olyan sárgás barnás nyákos valami távozott, elég sok. Lehet már ilyen idősen ilyen? Tulajdonképen kinek mikor ment el és mennyivel a szülés előtt megy el?

Figyelt kérdés
Én nagyon megijedtem. Meg előtte is volt már olyan erős fehér folyásom és ez majdnem mindennapos dolog nálam.
2009. febr. 22. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem csak sima folyás volt,nekem elég egyérteelmű volt mert olyan volt látszatra mint egy zselés szalon cukor már bocsi,de ahhoz tudom hasonlítani,csak nem annyira szilárd,de semmiképpen nem folyt szét.Nekem 3 nappal a túl hordás után,hajnali 2kor,éreztem mensis görcsöket,de nem tudtam hogy azok már fájások,mert nem fájt nagyon,csak mikor a dokival beszéltem,és mondta hogy mérjem az időt,na akkor tudatosult bennem hogy 2 perces fájások,reggel 8kor mentem be a korházba,majd fél 2kor meg lett a lányom.azt hittem a fájások olyanok mint a filmekben! Üvöltés,tapétatépés,stb :) Na hát pont nem volt ilyen,azért sem hittem hogy ebből szülés lesz! :) Kitartást,és könnyű szülést!! Én a 2.-al vagyok 14 hetes pocis! :)
2009. febr. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem szülés előtt kb. fél nappal ment el.
2009. febr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok. valószínű túl reagálom a dolgokat csak az első babám várom. Nagyon aggódó típus vagyok.Végül is még van időm csak annyi mindent hallani. Amúgy meg köszönöm a válaszokat. Szép napot kívánok nektek.
2009. febr. 22. 13:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!