Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen indokkal fognak megultr...

Milyen indokkal fognak megultrahangozni? (Kíváncsi vagyok a picimre)

Figyelt kérdés
Amúgy is menni akarok a nőgyógyászhoz, hogy kiállítsa a családi adókedvezmény igényéhez az igazoló okiratot, mit mondjak, hogy megnézhessem megint a picit? (14+4 hetes kismami)
2011. márc. 15. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Doktor úr/nő! Lenne rá lehetőség, hogy megnézzem a babát?


Kb. ennyi, szerintem. Legalábbis nekem ennyi volt, pedig sztk-s rendelésre jártam és nem pénzeltem a dokit.

2011. márc. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én bementem, mondtam, hogy ugye meg lehet nézni a picit? A válasz igen volt. Tulajdonképpen ennyi. :)
2011. márc. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ja, ha ilyen egyszerű akkor okés :D köszi..
2011. márc. 15. 18:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is sztk-s rendelésre járok. 3 héttel a 12. heti uh után mentem és megkérdeztem, hogy megnézhetnénk-e a babát, erre azt mondta, hogy nem, mert így is elég sugárzás éri... Még szerencse, hogy nem csak 1 doki van, többet nem megyek hozzá
2011. márc. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is Úgy jártam mint Moira,a 12 htes uh után 2hétre a magán dokimhoz mentem és kértem nézzük meg a babát,azt mondta,hogy 2 hét alatt nem sok minden változott,10.000ft kért a semmiért!Hát azóta másik orvosom van!nála pedig a 18 hetes uh után voltam 1 héttel,és próba képen kértem nézzük meg a babát szó nélkül néztük!
2011. márc. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!