Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek kellett már elvetetnie...

Kinek kellett már elvetetnie a babáját a 12. hét után fejlődési rendellenesség, a magzat betegsége miatt? Hogy zajlik ez? Mikor lett utána babája? Beállt a mensitek?

Figyelt kérdés
El kell vetetnem mert oedémás. Hétfőn lesz genetikai vizsgálat.Ha ott is rossz az eredmény ...A tegnapi uh-s leletem a Mitől lehet beteg a babám? Biztos hogy el kell vetetnem,12 hetes vagyok.Segítsetek egész nap csak sírok nem tudom abbahagyni. Msn címem ha valaki járt már így: momoka86@freemail.hu
2009. febr. 21. 15:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nagyon sajnálom, amin most keresztül mész.

A 12. hét után nem rendes abortuszt csinálnak, hanem meg kell "szülni" a babát.

Mi 2006ban vesztettük el a kisfiunkat. A 20.héten.

A 18 hetes uh-n vették észre a szívfejlődési rendellenességet. Utána még 2 hét volt,mire a genetikán beszereztük a szükséges papírokat az "abortuszhoz".


Én egy szerdai nap feküdtem be a kórházba. Délben feltettek 3 lamináriát, hogy táguljon a méhszáj picit.

Másnap reggel, csütörtökön fél 10kor kezdték el adagolni az infúziót, hogy beinduljon a szülés. Éjjel 11kor volt 2 furcsa fájdalmam, addig semmi. Ekkor a szülésznő jött, és nyomnom kellett, hogy a burok megrepedjen. Elfolyt a magzatvíz. Utána semmi bajom nem volt. Pénteken hajnali fél 4kor úgy éreztem, kakilnom kell. Jött a doki, és kiderült, hogy nem kakilnom kell. Kihúzták, nyomták a babát:( Utána picit feküdtem, majd áttoltak a műtőbe, és ott elaltattak, majd megkapartak. Hajnali fél 5kor már a szobában voltam. Pokol volt az a lelki fájdalom:(

DE túl kell vészelni, ami persze nem könnyű!


A mensim 4 hétre jelentkezett. A 6 hetes kontroll után egyből próbálkoztunk. A sors enyhe fintora, hogy a baba halála után pont 1 évvel, lettem terhes. Ismét kisfiút vártam. És ő makk egészséges, már 11 hónapos!


Nagyon sok lelki erőt kívánok nektek, és majd mielőbbi babaáldást! És mégvalami! Nem szabad a későbbi terhesség alatt a rosszra, bajra gondolni!


Én szívesen beszélnék Veled MSNen, de naponta csak 2szer vagyok itt, 1-1 órára.

2009. febr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Mi lett végül?
2018. szept. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!