Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jár valaki konditerembe? Évek...

Jár valaki konditerembe? Évek óta rendszeresen sportoltam, most sem bírom abbahagyni. Persze jóval lightosabban.27 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2009. febr. 21. 07:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! A konditerem nem tudom, mennyire tesz jót még ilyenkor, szerintem te érzed. Én lovagoltam 6 hónapig még pocakkal is. Persze a versenyzést abbahagytam azonnal, de a lovaglást nem. Erről is megoszlottak a vélemények, a legtöbben idiótának tartottak miatta, de az orvosom, aki maga is lovagol, azt mondta, vigyázzak, ha lehet ne essek le, de maga a mozgás nem árt, ha jólesik, csináljam. A kondizáshoz nem értek, sose csináltam... Gondolom, a futópadtól semmi gondod nem lesz, vagy a biciklitől, de talán a nagyobb súlyok emelgetését már hagyd ki. Bár szerintem úgyis érzed, mi fér bele.

Nagyanyáink a földekről mentek szülni, nekik se lett bajuk, a várandósság nem betegség, csak ahogy a neve is mutatja, "más állapot", szóval szerintem tedd, ami jólesik, figyelj a tested jelzéseire, akkor nem lesz baj. Boldog babavárást és szép szülést neked!

2009. febr. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!