Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr Szabó Andrea (XV. Ker....

Dr Szabó Andrea (XV. Ker. Rákos úti Szakrendelő) melyik kórházban praktizál, ill. szűlt már nála valaki?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 09:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is a XV.kerületi SZTK-ba járok de ott csak férfi nőgyógyászok rendelnek.vagy tévedek?
2011. márc. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem, hál'istennek! Ott rendel Dr Szabó Andrea is. Szőke, fiatal, mosolygós, kedves dokinő. Nem rég óta lehet ott, mert a védőnőm is úgy tudta, hogy csak férfi orvosok vannak az SZTK-ba. Te melyik orvoshoz jársz? Mert én mindegyikről vagy rosszat hallottam, vagy rossz véleményt olvastam.
2011. márc. 11. 08:41
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én már szültem pár hónapja.

A Ruzsilla doktorhoz jártam,soha nem emlékezett rám pedig 9 hónapig jártam hozzá,amit ugye nem is várhat el az ember tőle de nagy hassal is megkérdezte mikor bementem hogy mi a panaszom-én meg mondtam hogy terhes vagyok-erre ő ja akkor keresem a kartont...!

Nem vette észre hogy elvan öregedve a méhlepényem,hogy kevés volt már a magzatvíz,hogy a babám bevan szorulva a bordáim közé(faros volt).

Sokan figyelmeztettek hogy hozzá ne menjek de azt gondoltam nem adok az előítéletekre dehát bebizonyosodott hogy igaza volt mindenkinek és nem figyelmes orvos....!


Most szülés után már a Kovács doktorhoz járok,vele az a baj hogy nagyon lenéző,és nagyképű,rendesen feszeng az ember mikor nála van viszont ahogy észrevettem nagyon jó orvos,nála egy szülés 300ezer ft!


Még van ott egy idősebb orvos is de annél csak 1szer voltam,róla nem tudok semmit mondani.


Akiről te írsz biztos új szerintem még vele jársz akkor majd a legjobban ezek szerint.Ő melyik kórházban vezet szülést?Én az Uzsokiban szültem és nagyon megvagyok vele elégedve:-)


Boldog babavárást!

2011. márc. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Most látom hogy pont az volt a kérdés hogy hol praktizál...kac kac
2011. márc. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok még mindig.Nem ő az?

[link]

2011. márc. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom megnyitni sajnos azt az oldalt, amit odamásoltál. Én is az Uzsokiban szeretnék szülni, mert szinte csak jó véleményeket olvastam a kórházról is meg az ottani orvosokról is. Ha esetleg Szabó drnő nem praktizál kórházban, akkor szerintem csak bemegyek majd az Uzsokiba, aztán az ügyeletes levezényli a szülést. Egy biztos: 300 e ft-ot tuti nem adok ki egy szülésért! Amúgy tökre felháborít az, hogy egyes orvosok kijelentik, hogy mennyiért vállalnak el egy szülést! Úgyis ad az ember, de ha nekem valaki ki meri jelenteni, hogy mennyit kér, az tuti, hogy majd leshet, mert nem kap semmit!
2011. márc. 12. 14:41
 7/12 anonim ***** válasza:

[link]


elvileg ő az. Én sem láttam még, de szeretnék hozzá járni. 21 hetes vagyok és most akarom leváltani a magándokimat mert egy vagyon...

kiváncsi vagyok rá hogy milyen a dokinő :) remélem kedves, mert a férfiakról mindről rosszat hallottam én is.

gondolom már nem aktuális azóta ez a dolog. :)

2012. márc. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm jár most hozzá és nagyon alapos és kedves DR-nő.Szerintem próbáld meg,mert ebben az SZTK-ban senki máshoz ne menj!!!!
2012. márc. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
igaz! nagyon sok rosszat hallani a férfiakról ott. Szégyen hogy ennyire bunkok a dokik, egy kettönél én is jártam, hát elöször és utoljára
2012. márc. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Én pont ma voltam nála.Ha valaki hozzá szeretne menni nagyon hamar foglaljon hozzá időpontot. Nekem is ajánlották, így szinte magabiztosan mentem el-úgyhogy utálom ezeket a vizsgálatokat.

Nagyot csalódtam, mert nagyon lekezelően beszélt velem. Pedig még szerintem elég fiatal ehhez a viselkedéshez. Mondtam magamban mindegy, már itt vagyok essünk túl rajta. Nem igazán volt "finom", többször felszisszentettem és akkor bocsánatot kért. Többször megkérdőjelezte amit mondtam. Többet nem megyek vissza hozzá az biztos. (Én már voltam Krammernél, Kovács Petinél is és ők sokkal jobbak voltak)

De persze mindenkinek más...lehet, hogy én nem voltam neki szimpatikus vagy rossz napja volt.

2012. máj. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!