Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Uterus 78x46x60 mm? Többi lenn.

Uterus 78x46x60 mm? Többi lenn.

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 15:02
 1/9 A kérdező kommentje:

cavumban vaskos echogen endometrium 18 mm. endometriumnak megfelelően egyértelmű terhességre utaló jelzés nem látható, mk. ovarium PCO-s jellegű, douglasban minimális szabad hasűri folyadék látható.....

emellett volt két fél nap után értékelhető nagyon nagyon halvány teszt...akor mit jelent? az orvos nem momdott semmi okosat..írjon akinek volt hasonló!

2011. márc. 9. 15:05
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha fél nap után lett értékelhető a teszt akkor nem valós az eredmény...,(max 5 perc ig lehet értékelni) szerintem sajnos nincs baba.
2011. márc. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

uterus= petezsák. (gondolom abból,hogy az én leletemben az van,hogy : az uterusban 1 magzat. )


A tesztek 15 perc után értékelhetetlenek.

2011. márc. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem petezsák!!
2011. márc. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Uterus az nem petezsák, az a méh.

Sajnálom szerintem sincs baba. De ha nem jönne meg, vagy fenn állna valamilyen tünet, egy hét után célszerű a dokit újra felkeresni.

2011. márc. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válszokat, és a méh az megnőlhet kissé , azaz duzzadhat a mensi előtt is???
2011. márc. 9. 16:31
 7/9 anonim ***** válasza:

uterus = méh

Az uterus üregében 1 élő embryo, így szokták írni általában.


Nálad szerintem nincs baba sajnos.

2011. márc. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
mégcsak most kellene menszeszelnem... ma vagy holnap
2011. márc. 9. 19:14
 9/9 A kérdező kommentje:
menstruációnak se híre se hamva..... azért bízombenne megjön még.-
2011. márc. 12. 10:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!