Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 h. km. vagyok most voltam...

20 h. km. vagyok most voltam genetikai u. h. on és nagyon meg ijeszt az eredményem. Megnéznétek?

Figyelt kérdés

Egy élő magzat fejvégű fekvésben.Átlagosnál több magzatvíz. Bal kamrában 2 hyperechogén papillaris izom.Szív uh. és magzatvízvétel javasolt.

BPD:48mm,OFD:60mm,HC:169mm,AD1:52mm,AD2:48mm,AC:157mm,FL:32mm.Magzati súly:350g.


2011. márc. 7. 14:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem 16 hetesen több volt a víz, 19 hetesen pont jó. Az mindig változik. És nagyobb volt a feje, ami engem megijesztett, de arra nem ondták, h baj lenne.
2011. márc. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Esztergomi vagyok.

Ti bevállalnátok a magzatvízvételt ezzel az eredménnyel?

2011. márc. 7. 18:29
 13/17 anonim ***** válasza:
Én mindenképp, már egyszer be is vállaltam. Az chorionbiopszia volt ugyan, de részletkérdés.
2011. márc. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak is volt, van jelenleg is hyperechogén papilláris a szívében. Nálunk ezen kívül még 3 más kisebb eltérés is volt, ami rendellenességre utalhat, plusz még 35 évesen szültem. Ezért mi megcsináltattuk az amniót, aminek hála Istennek jó lett az eredménye. Genetikai tanácsadáson nekünk azt mondták, hogy önmagában nincs jelentősége, de ha más jelek is vannak mellette, akkor érdemes további vizsgálatot csinálni. Egészséges fiam született, azóta voltunk gyermek kardiológián is és ott is megnyugtattak, hogy ez egy ártalmatlan jelenség (önmagában). El kellene menned egy jó genetikai tanácsadásra, hogy dönteni tudj az amniót illetően.
2011. márc. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én is bevállalnám a magzatvízvételt,mert az tutira biztos eredményt mond,de rendben lesz minden!
2011. márc. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szia! Én szomori vagyok :) elég közel lakunk:)

Múlt héten voltam magzatvízmintavételen, pont ma van egy hete.

Én azt mondom h mindenképpen csináltasd meg.Nyugi, nem fáj, inkább csak kellemetlen, de ki lehet bírni, csak utána sokat kell pihenni

Nálunk ugyan más a probléma, de hidd el, h ebből a vizsgálatból 99%-ra megtudod, h mi a helyzet a kisbabáddal?

Próbállak nyugtatni, tudom h nehéz, én is szét tudnék feszülni, de muszáj nyugodtnak lennünk.

Melyik kórházba kell menned?

2011. márc. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Van már eredményed??
2011. márc. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!