Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek az ovuteszt...

Megnéznétek az ovuteszt eredményem?

Figyelt kérdés

[IMG] [link]

az elsn látszik egy halvány tesztcsík, a 2.-on már kicsit erősebb, után meg már egyáltalán semmi.... csak most kéne, hogy peteérésem legyen, lehet, hogy nincs is ?:S :( én ezt már nem értem


2010. szept. 24. 09:23
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
tudom, hogy a halvány is negatív, de gondoltam azt jelzi, hogy egyre erősödött, hogy 2-3 nap múlva már 2 csík lesz.. de ezekszerint nem.....
2010. szept. 24. 09:25
 2/12 ketteske ***** válasza:
A szept. 23-i a +, csak valószínüleg nem csípted el az lh csúcsodat. Ezért szoktak egyesek naponta többször is tesztelni, hogy biztosra menjenek.
2010. szept. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De tettem fel egy kérdést ezzel kapcsolatban, hogy pozitívnak számít e az, ha a másik csík halvány, és írták, hogy, ha a tesztcsík a halványabb, akkor nem :(
2010. szept. 24. 09:29
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonlóak voltak, sosem volt olyan erős, mint a tesztcsík. Én sem tudtam miért van. Aztán feladtam, és terhes lettem. Tehát tuti volt ovum, csak valamiért nem mutatta rendesen. Volt olyan hónap, hogy még ennyire sem látszott, mint neked. Pedig pont abban a hóban voltam dokinál, és látott érett tüszőt, és azt mondta minden ok.

Tehát én csak a saját tapasztalatomat tudom mondani, hogy hasonló volt az ovu tesztem, és mégis terhes lettem.

2010. szept. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én júniusban voltam hüvelyi UH-n terhesség gyanúval, de sajnos nem volt baba.. csak valamiért nem jött meg egy hónapig:( és ott os látott egy csomó érett tüszőt, tehát akkor ebből már tudhatom, hogy lehetek terhes csak ne stresszeljek rajta, nem?
2010. szept. 24. 09:34
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezek gyengébb érzékenységű tesztek azért nem mutatja elég erősen , hiába írják hogy milyen érzékeny, ezek a netes tesztek nekem mindig ilyenek voltak a másik fajtával sosem volt ilyen gyenge és mindig 14-15 napon volt ovum,és szabályos 28 napos a ciklusom, és van egy kislányom is , szóval ne ijedj meg , inkább próbáld más teszttel de nem kell egy nap többször is, csak egyszer este felé.
2010. szept. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tudom, nehéz, de igen, ne strsszelj. Nekünk a 8. hóban jött össze, úgy, hogy almentünk nyaralni, és nem foglalkoztam az egésszel.
2010. szept. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom lehet hogy most nem is volt peteérésed, nem? Hány órakor szoktad csinálni a teszteket? Én olyan este 7-8 között, és íme az egyik régebbi pozitívom:

[link]


Ez Vaterás Wondfo teszt, nekem nagyon bevált!

2010. szept. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
este 6-7 körül szoktam, a mai az olyan reggel 9, de csinlok este is. ezis vaterás, de más mint a tiéd:)
2010. szept. 24. 11:59
 10/12 anonim ***** válasza:

Sejtem hogy melyik teszt lehet, nekem az nem vált be!

Egyszer összehasonlítottam.

Ez a Wondfo:

[link]

Ez pedig ugyan abból a vizeletből a másikkal (One Step):

[link]

2010. szept. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!