Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » El lehet még kezdeni a vitamin...

El lehet még kezdeni a vitaminok szedését vagy már túl késő?

Figyelt kérdés
15 hetes terhes vagyok és ez idáig minden áldott nap hánytam minden kijött belőlem és így a terhes vitaminokat(b6,vas tabletta)nem bírtam szedni egyáltalán.Most már úgy néz ki talán jobban leszek mert már csak napi vagy két naponta reggel hányok rögtön felkelés után.Van még esély rá hogy elkezdhetem szedni a vitaminokat vagy már nem érdemes.Nagyon szeretném hogy a babám egészséges legyen(mindenki)de sajnos nem tudtam ezeket bevinni a szervezetembe.
2011. márc. 5. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen próbáld meg elkezdeni szedni, hisz nem tudsz enni rendesen, jó lenne, ha legalább a vitamin megmaradna benned! Az igaz, hogy a folsavnak az első 12 hétben van óriási jelentősége, de nem véletlenül kell szedni a vitamint a későbbi terhesség során is - persze vannak akik azt mondják annyira tudatosan táplálkoznak, hogy nincs rá szükségük, őket is megértem, de nekem így biztosabbnak tűnik, hogy mindent megkap a babám...
2011. márc. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,remélem most már azért jobban leszek és sikerül "bepótolni" a hiányt.
2011. márc. 5. 10:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első harmadban a legfontosabb a vitamin szedése, de utána is érdemes folytatni. Ha reggel vagy rosszul, akkor próbáld meg délután bevenni a vitamint, étkezés közben.

Én egy-két alkalommal kaptam be a terhesség elején a vitamint éhgyomorra és nagyon rosszul voltam utána.

2011. márc. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!!!
2011. márc. 5. 17:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!