Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet a méhnyak gyulladása?

Mitől lehet a méhnyak gyulladása?

Figyelt kérdés

Rákszűréskor vettek mintát, a laborból az jött vissza, hogy gyulladást találtak a méhnyakról vett mintában. Kérdeztem a dokit, olyan bunkó volt, ezt mondta: "Hát, nem tőlem."

Nem tudja valaki, mitől lehet? Pyassan antibiotikumot írt fel. Szedjem be? Lehet, hogy nem is bakteriális?

16 hós és 11 hkm


2011. márc. 5. 08:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is az van. Fogalmam sincs mitől, sok helyen azt olvastam, hogy a sűrű partnerváltás is okozhatja, hát, én világ életemben csak a férjemmel voltam, tehát biztos nem attól. Valójában egy csomó féle baci okozhatja, nálam ki is derült a rákszűrésnél, hogy "vegyes baktériumflóra" van a hüvelyemben. Vissza kellett mennem, és most várjuk az újabb tenyésztés eredményét (hogy pontosan melyik baci okozta), és célzott antibiotikumos kezelést fog adni rá a doki.

Így, hogy neked nem tenyésztette tovább, csak arra tudok gondolni, hogy egyfajta bacit talált csak. Nyilván nem véletlen írta fel az antibiotikumot, szerintem szedd be. Csak nagyon fontos, hogy szedjél mellé Normaflore-t vagy hasonlót!

2011. márc. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!