Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes kimosni a...

Mikor érdemes kimosni a babaruhákat? 34hetes vagyok és azt se akarom, hogy sokáig álljon a szekrényben.

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem panaszmentes terhességem volt,én a 37-38. héten vasalgattam a ruhákat.
2009. febr. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A héten töltöttem be a 37. hetet, és a múlt héten kezdtem el mosni és vasalni!

A babarucikat már másfél hónapja kiválogattuk a lányommal, mert úgy éreztem ezt együtt kell csinálnunk.

Boldog babavárást!

2009. febr. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 34 hetesen kezdtem el mosni, vasalni őket, rengeteg ruhánk van, 3 hét lett mire végeztem vele, mert volt hogy 2 nap alatt is alig akartak megszáradni a vastagabb bélelt ruhácskák. Sima ariellel mostam, s coccolino sensitivvel öblítettem őket. Most 39 hetes vagyok, s ha kinyitom a szekrényt, nagyon jó illat árad belőle, de jövő héten teszek majd bele egy coccolino illatpárnát, s attól mindig friss illata lesz.
2009. febr. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én már kimostam és kivasaltam azt ami megvan(biztos lesz még egy két darab hozzá)de most is néha cudarul érzem magam, meg görcsölök keményedek és nálam nem is lehet pontosan tudni mikor szülök(nincs utsó mensi időpont)így aztán készenlétben vagyok meg inkább pihengetek és a jobb napokon csináltam meg a mosást, vasalást.A babának meg nem biztos hogy jó lenne ha túl illatos lenne a ruhája, én azt hallottam valaki egyáltalán nem használt semmit(dezodort sem és csak illatmentes túsfürdőt, öblítőt mosóport)mert a baba nem bírta.32 hetes
2009. febr. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

múlt hétvégén csináltuk meg a párommal, el is pakoltam a korházi borondbe a felét, mert nálunk nem adnak ruhát a babóra a kórházban.

36 hetes

2009. febr. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok köszönöm a válaszokat. hát igen lassan én is nekikezdek a nagy mosásnak,van bőven. Csak kíváncsi voltam,hogy ki mikor lát ennek. Mindenkinek kívánok jó egészséget és könnyű szülést.
2009. febr. 18. 22:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!