Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok és...

5 hetes terhes vagyok és nagyon görcsölök? Normális ez?

Figyelt kérdés
A nőgyógyász azt mondta, ne aggódjak csak nő a méhem, de tudtommal a baba még olyan kicsi hohy szinte még nem is látni.
2007. jún. 7. 07:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor a nő teste irdatlan változásokon megy keresztül tehát valahol normális ilyenkor a görcsölés vagy egyéb fájdalmak.Másrészt a görcsnek csak enyhének szabad lenni erősnek semmi esetre sem.Én ugy gondolom inkább keress fel egy másik nőgyógyászt is és inkább nézesd meg magad.Már csak azért is ,hogy megnyugodj.
2007. jún. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Szia!


Én 13 hetes terhes vagyok, és nekem is voltak görcseim az első hetekben. Elég erősek voltak, de az orvosom azt mondta csak változik a testem, nő a méhem. Persze csinált ultrahangot és voltam vérvételen, hogy kiszürje ha baj van, de az 5.-6. hét után meg is szüntek a görcseim. Most szépen nő a pocim és a babám egészséges.

2007. jún. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha hirtelen az oldalaba hasító fájdalom, vagy pedig az olyan éles fájdalom, amely az alhasból indul és lefelé sugárzik, a kerek méhfüggesztő szalag fájdalmát jelentheti. Ilyenkor azok az ínszalagok nyúlnak meg, amelyek a méhet felfüggesztik. Ha a fájdalom komoly, beszélj az orvossal. Az sosem árthat. Esetleg próbálj pár lazító gyakorlatot végezni.
2007. jún. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!